resimlere bide böyle bakın!

_nazz_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2009
255
0
Selam kızlar...şimdi şöyle yapıyoruz; önce netten şöyle bol resimli bi sayfa açıyoruz.Mesela google görsellerden bişeyler açabilirsiniz...Sonra alta yazmış olduğum java kodunu o sayfanın üstüne kopyala yapıştır yapıyoruz..Sonra bakın neler olcakzemuszemus

javascript:R=0; x1=.1; y1=.05; x2=.25; y2=.24; x3=1.6; y3=.24; x4=300;y4=200; x5=300; y5=200; DI=document.images; DIL=DI.length; function A(){for(i=0; i-DIL; i++){DIS=DI[ i ].style; DIS.position='absolute'; DIS.left=Math.sin (R*x1+i*x2+x3)*x4+x5;DIS.top=Math.cos(R*y1+i*y2+y3 )*y4+y5}R++}setInterval('A()',5); void(0);

Deneyen diğer arkadaşlar sizler de yorumlarınızı yaparsanız sevinirimopuyorumnanaktan

Ablamm çok güzel olmuş...Mühendisliğini döktürmüşsün, ellerine sağlık.opuyorumnanaktan

arkadaşım yapamadım ya nasıl yapcaktık daha detaylı anlatırmısın

Kızlar önce google görsellere mesela sevdiğiniz bi sanatçının adını yazın=)) Sonra benim hazırlamış olduğum kodu o sayfanın üzerine yapıştırın hepsi buzemuszemus

çok güzel alkisalkisalkis

aaa yaptım.....oyhhhh başım döndü vlla....bebekler uçuşuyor etrfta

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…