Resim Paylaşırken Dikkat

gadjo dilo

ben aslında yoğum
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2012
10.357
9.245
biraz önce sahibinden'de satılık evleri gezerken rastgele girdiğim bir evde gözüme bir resim takıldı. resim daha önce burada evini paylaşmış birine ait. birileri bu resmi alıp, istanbul'da günlük kiralık daire sayfasına dairenin resmi gibi koymuş. aşağıdaki resme tıklayıp görebilirsiniz. belki çok çok büyük bir sorun değil ama bir yerlere resim koyarken resimlerin nerelerde dolaşabildiğinin farkında olmak lazım. birileri selinin evi üzerinden dolandırıcılık yapıyor.

bu sahibinden ilanının linki: Bosphorus city DİvAn ReSiDanCe 70 TL 0530 239 55 54 - Günlük Kiralık Residence İlanları sahibinden.com'da - 106615738
bu da selinin yeni gelin bembeyaz evi:) konusunun linki: http://www.kadinlarkulubu.com/evim-guzel-evim/525305-selinin-yeni-gelin-bembeyaz-evi.html

Selın evını esyalı kıraya verıyo olamaz dımı

ıyı etmıssın cnm hbr vermekle

ya birileri ordan burdan resim araklayıp araklayıp ilana koyuyor. bunu neresinden tutarsan tut etik değil. olayın selinle alakası olduğunu hiç sanmıyorum çünkü ilandaki resimler farklı farklı evlerin. çoğu arak...

sımdı bende baktım tumu degıl dımı resımlerın
ay neler yapıcaklarını sasırdılar ne adar kotu bısey paylasmamak belkıde daha mantıklı
bu konuyu daha erken saatlrde guncel yapmak lazım aslında
pek cok arkadasımız resım payasıyo

bu yuzden hıcbır yerde kesınlıkle resım paylasmıyorummmm cok oluyor bu tarz seylerrr maalesefff....

resim paylaşırken resmin ortasına "kk" veya "kadınlar kulübü" gibi bir yazı koymak bu tür olayları önleyebilir belki

yarın ilk işim bu adamı aramak olcak ne kadar dengezi insan var ya şu hayatta
gerizekalı bide iletişim numarası koymuş ben o numarayı koyduna onu pişman etmezsem şimdi sahibinden e de şikayet edicem bu şerefsizi

buraya resim koymayı binlerce kişinin görebileceğini fikir alabileceğini ve tanıyan çıkabileceğini göze alarak koydum resim paylaşmaktan yana bi rahatsızlıpım yok ama şu durum insanların kandırılması demek resmen benim evimle bu adamın verdiği ilan arasında hiçççççççbir alaka yok arayıp şikayet etmemin sebebide insanları benim evim üstünden kandıramasın diye olcqak yarın hem sahibindeni arıycam iletişim numarasını aldım hemde adamı arayıp gelişmeleri yazarım

yarın ilk işim bu adamı aramak olcak ne kadar dengezi insan var ya şu hayatta
gerizekalı bide iletişim numarası koymuş ben o numarayı koyduna onu pişman etmezsem şimdi sahibinden e de şikayet edicem bu şerefsizi

ben de öyle dedim. ne dengesizler var şu dünyada...

Cnm.cok uzuldum gecmis olsum
Jokerin dikkati sayesinde ogrenildi
Site yonetimi gerekeni yspicaktir gercekten cok sinir bozucu bi durum

Cnm sayende insanlarin gozu acilicak
Ya acaba bu resimleri koyanlarin bu alisveriste isleyisi nedir ki
Sonucta ortada boyke bir ev yok

Ya zaten günlük kiralık ev ilanlarına koymuşlar ya, insanların ev gerçekten böyle mi diye gezecek vakti olmuyordur muhtemelen. Biz arkadaşlarla günlük ev tuttuğumuzda adama parayı verdik, öncesinde evi görmedik, adam bizi kapıya kadar götürdü, 3. kat dedi ve gitti. Resimdeki evden tek farkı bi odasının bomboş olmasıydı. :) Bir arkadaşımız salonda yatmıştı mecburen.. Anahtarı bırakın çıkın siz diyorlar genelde. Adamı tekrar bulma şansın da olmayınca.. Rahatlar yani. :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…