Resim için kusura bakmayın yerleşme kanaması mıdır bu

Fotoğraf yok ama iyi ki de yok. Fotoğrafsız da anlatabilirsin durumu.
Regliniz düzenli mi ve kaç günde bir oluyor?
Son regli tarihiniz nedir?
Korunmasız ilişki üzerinden kaç gün geçti ya da bebek planlıyorsanız yumurtlama döneminde ilişki oldu mu?
Bunlar önemli, sadece fotoğrafla kimse evet ya da hayır diyemez

Fotoğraf yok ama iyi ki de yok. Fotoğrafsız da anlatabilirsin durumu.
Regliniz düzenli mi ve kaç günde bir oluyor?
Son regli tarihiniz nedir?
Korunmasız ilişki üzerinden kaç gün geçti ya da bebek planlıyorsanız yumurtlama döneminde ilişki oldu mu?
Bunlar önemli, sadece fotoğrafla kimse evet ya da hayır diyemez
Normalde düzenli son adetim 24 temmuz gebelik planladığım için yumurtama günümde yaptım yani bi uygulama kullanıyorum onda olan yumurtlama günümden 13 14 ya da 15 gün geçti

Normalde düzenli son adetim 24 temmuz gebelik planladığım için yumurtama günümde yaptım yani bi uygulama kullanıyorum onda olan yumurtlama günümden 13 14 ya da 15 gün geçti

Kaset test için sonuç erken ama kanda görülebilir. Varsa bile değeriniz şuan düşük çıkacaktır. En doğru sonuç için regli gününü beklemeyi öneriyorlar bu nedenle. Yine de merak ediyorum derseniz kan verin en azından ihtimal var mı görürsünüz

Kaset test için sonuç erken ama kanda görülebilir. Varsa bile değeriniz şuan düşük çıkacaktır. En doğru sonuç için regli gününü beklemeyi öneriyorlar bu nedenle. Yine de merak ediyorum derseniz kan verin en azından ihtimal var mı görürsünüz
Ben aslında meraktan çok kanamadan korkuyorum şu an biraz daha arttı

O zaman doktora gidin test yaparlar ve kanama icin de igne verirler

Korunmayı bırakınca bazen böyle düzenin değişebiliyor bir doktora git kan ver baksınlar eğer beta HCG yuksekse zaten iğne verir yerleşmeyi sağlamaya çalışırlar

X