Göz Makyajı Renkli rimel

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

Sizce hangi renk rimel daha güzel?

• Mor

OY: 27 16,4%
  • Mavi

OY: 105 63,6%
  • Yeşil

OY: 33 20,0%

• Ankete Katılan
    165
Hangi renk rimel daha kullanışlı bayanlar? ( Tabi ki siyah ve kahverengi dışında olanları soruyorum. ) Eğer renkli rimelimiz varsa resmini çekip paylaşalım, kirpiklerimize sürüp paylaşalım, markalarını, fiyatlarını ve numaralarını paylaşalım, hangi göz rengi için hangi renk rimel daha uygundur söyleyelim. Ben ankete eklemeyi unutmuşum; pembe, bordo gibi renkler kullandıysanız bunlar hakkındaki düşüncelerinizi de belirtebilirsiniz, ankete bağlı kalmak zorunda değilsiniz. Not: Yorum yazmasanız bile lütfen ankete katılınız. :)
Mor rimel
AVON-ISILTILI-MASKARA-RIMEL-MOR__19529263_0.jpg

Mavi rimel
12blue.jpg

Yeşil rimel
yesil2.bmp

shenin renkli rimellerine bayılıyorum yabayanssulusmile

Bende o resimdeki avon rimelinden aldım hiç bir işe yaramadı.Ben belirgin olsun istiyorum.Bir de benim kirpiklerim çok az hacim verici olmayınca o kadar çirkin duruyorki kirpiklerim :KK43:

bende avon color trendin mor rimeli var gözlerimde kahverengi çok seviyorum mor rimeli güneşte ışıkta belirgin oluyor ve çok hoş duruyor bence kirpik ucunda bile olsa ayrı bi güzellik veriyor..ama biraz yapıştırıyor kirpikleri bende sürdükten sonra sivri uçlu bişiyle ayırıyorum:KK70: ayrıca şu bordo rengide çok merak ettim bi marka verebilicek misiniz arkadaşlar rahatlıkla bulabileceğim bişi?

bende avon color trendin mor rimeli var gözlerimde kahverengi çok seviyorum mor rimeli güneşte ışıkta belirgin oluyor ve çok hoş duruyor bence kirpik ucunda bile olsa ayrı bi güzellik veriyor..ama biraz yapıştırıyor kirpikleri bende sürdükten sonra sivri uçlu bişiyle ayırıyorum:KK70: ayrıca şu bordo rengide çok merak ettim bi marka verebilicek misiniz arkadaşlar rahatlıkla bulabileceğim bişi?

benim gözlerim mavi olduğu için ben sadece mavi rimel kullanıyorum oriflame dan almıştım bi mavi rimel süper çıktı ama hem suya dayanıklı hemde göz rengimle birebir aynı ton ne bi ton koyu ne bi ton açık tam yani memnunum benbayanssulusmile

fLormaRın mawi rimeLini kuLLanıyorum bende bu araLar :)
hani çokta hoşuma gidiyoor :) boshayallersmile
kirpiklermide oldukca uzun gösteriyor rengide fosforlu mavi olduğundan çokta tatlı duruyor
gözlerim siyah olduqun için acık mavi farla çok çarpıcı duruyorr :KK70: bayanssulusmilebayanssulusmile

bnm gözlerim yeşil olduğundan yeşile oy verdm :)) ama malesef yeşil kullanmıorm tercihim siyahtan yana ama yesşil rimel denemiştim bkere cok güzel olmustu markası golden rose galiba unuttm :S

Renklı rımelde en guzel rengını veren bence ysl marka. Bende mor ve bordo renk var ıkısıde mukemmel hem dolgunlastırıp uzatıyor hemde rengını cok bellı edıyor. Kesınlıkle tavsıye edıyorum.

gözlerim yeşil olduğu için yeşil kullanıyorum renkli rimel kullandığım zaman

bu haziran katoloğunda 39. sayfada wonder lash eye enhancer rimeli kullananlar varmı acil alıcam katoloğdaki gibi koyu yeşilmi acil arkadslar..

Pastel'in renkli rimelleri cok güzell tavsiye ederim yeşil pembe mavi hepsini kullandım cok tatlılar:21::21::21:

bence olmazsa olmaz bir rimel varsa o da siyah renktir her bayanın çantasında bir tane olmalı her göz tipine uyuyor ama tabi diğer seçenekleride gözardı etmemk gerekir ...

fLormaRın mawi rimeLini kuLLanıyorum bende bu araLar :)
hani çokta hoşuma gidiyoor :) boshayallersmile
kirpiklermide oldukca uzun gösteriyor rengide fosforlu mavi olduğundan çokta tatlı duruyor
gözlerim siyah olduqun için acık mavi farla çok çarpıcı duruyorr :KK70: bayanssulusmilebayanssulusmile

ben de mavi rimel alıcam da fiyatı ne kadardı hatırlıyo musun canım bi de üstünde ne yazıyo rimelin :)

bende de pastelin renkli rimellerinden var. suya dayanıklı. fuşya,açık mavi ve yeşil almıştım. memnunum.

bende yeşil mürdüm mavi renkleri var
hepsini bi hevesle aldım ama birkaç seferden fazla kullanmadım :KK50:

X