renkli nemlendirici

Ben oriflame in kullanıyorum canım. Renklendirici jel.Şeftali tonunda ve haif simli,çok hoş bir kokusu var.

İnternette uzun araştırmalarım sonucu insanların beğendiği renkli nemlendiricilerden bi liste yapmıştım. Daha kendim gidip alamadım. Benim iyi olarak duyduklarım şunlar canım.

BIOMARIS tinted day cream

dermologica (100 tl civarıymış)

bioderma photoderm max Teinted SPF 50+ (fiyatı uygunmuş)

avene tinted cream spf 20 (35 tl civarıymış)

Bu arada burada ben de daha önce sormuştum ama nedense kimseden renkli nemlendirici önerisi gelmemişti. Millet kullanmıyo mu anlamadım. Şanslısın ben bildiklerimi paylaşıyorum. :smiley-cool: kaydirigubbakcemile3

arkadaslar slm,
renkli nemlendirici alip da kullananlar ne haber?
ben de forum sayesinde duydum bu renkli nemlendirici olayini ve bunlardan denemek istiyorum.
peki bu renkli nemlendiricileri her gun kullanmak cilde zarar verir mi acaba?
kullanan varsa siz nasil kullaniyorsunuz? fondoten gibi sadece arada mi? normal nemlendirici gibi her gun mu?
bir de benim cildim asiri yagli, gun icinde parlama da oluyor, ve bazi yerlerde deufak ekeler var,o yuzden hem kapatici hem de yaglanmayi onleyici matlastirici bir sey olsun istiyorum, oneriniz var mi?
nolurr yardim edin, onerilerinize cok ihtiyacim vaarr

body shopında renkli nemlendiricisi varmış gidip denemeyi düşünüyorum bende ama ilk başta çok para vermek istemiyorum açıkçası kullanabilecekmiyim bilmiyorum çünkü
bu arada renkli nemlendiriciden çok kapatıcılık beklememek lazım cilde daha çok aynı renk tonunda görünmesine yarıyor öyle kapatıp pürüssüz bir ten yaratmıyormuş fondeten gibi ağır değilmiş :)

canım bende estee nin ki var cok memnunum sürüp cıkıyorsun başka bir şey sürmüyorum ama kapatıcılıgı yok sadece renk düzenliyor. bildigin renkli krem gibi suratına birşey sürmemiş gibi duruyor

lucifern canim cok saol:)
ben de yorumlara dayanamadim, gittm biodermanin renkli neml. aldim. cok da memnun kaldim, zaten cok kapaticiliga ihtiyacim yok benim de, super oldu cilt. ustelik bioderma gibi dermokozmetik bise olunca yaglanmaya da karsi ozelligi var. simdilik memnunum bakalim, ama bir de diorunkini denemek istiyorum, piriltisi da varmis onun, heves yaptim:)

merhaba. flormarın bb creamini aldım ben normalde makyaj yapmam ama bişi sorcaktım bu renkli nemlendiricileri hiç makyaj yapmazsak mesela gece yatmadan önce tekrar çıkarmamız gerekiyo mu makyaj temizleme malzemeleriyle falan?

kızlar the balm renkli nemlendirici almayı düşünüyorum cildim karma t bölgem biraz yağlı malum mevsim kış pek yağlanma sorunum yok şuan için the balm kullanan varsa yardımcı olabilir mi cildimi yağlandırır mı

ben 8-9 aydır the balm kullanıyorum ve çok çok memnunum.

benim cildimde yağlıya dönük karmadır. T bölgem hemen parlar bişey sürdüğümde.

ama bu üründe hiçbir sıkıntı yaşamadım. yazın kullanmadım , deniz güneş derken bronzlaştığım için gerek duymadım ama şuan kullanıyorum ve içim çok rahat.

kesinlikle tavsiye ederim, hatta bende görüp alan başka arkadaşlarımda oldu. parabende yok içinde, ayrıca gözenek tıkamıyor:31
:

çok teşekkür ederim cevabın için bende gittim aldım 2 gündür kullanıyorum ve yağlandırmıyor dedğin gibi şuan için memnunum umarım hep memnun kalırım 2 günde sevdm

bende phsycians formulanın bb sini kullanıyorum...oldukça memnunum
garnierden sonra çok iyi geldi bu ...ama yüzünüz kuruya dönükse altına nemlendirici sürmeniz lazm...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…