Renkli nemlendirici kullanımı?

jokerbck

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2012
602
2
Renkli nemlendirici aldım bn krem değil yalnız renkli nemlendirici the balm ın bunu kullanmadan önce normal nemlendirici kullanmam gerekir mi renkli olduğu için cildim pul pul görünür mü emin olamadım

Renkli nemlendirici aldım bn krem değil yalnız renkli nemlendirici the balm ın bunu kullanmadan önce normal nemlendirici kullanmam gerekir mi renkli olduğu için cildim pul pul görünür mü emin olamadım

Merhaba ben de the balm'ın shelter'ını alıcam. Nasıl memnun musun kullanımı kolay mı? :) Bir de verdiği renk nasıl bi renk? çünkü ben beyaz tenliyim. Şimdiden çok sağol :)

Merhaba ben de the balm'ın shelter'ını alıcam. Nasıl memnun musun kullanımı kolay mı? :) Bir de verdiği renk nasıl bi renk? çünkü ben beyaz tenliyim. Şimdiden çok sağol :)
canım ben memnunun yani nemlendiriciliği çok güzel ama kapatıcılığı çok az sadece bir işıltı veriyor ben en açığının bi koyusunu kullanıyorum buğday tenliyim ama hafiften koyu geliyo bana almadan önce en açığını bir dene bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…