renkli nemlediriciler..

_rebeL_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2010
45
0
arakadaşlar duyuyorum renkli nemlendiriciler nasıl renk veriyolar gerçekten nemlendiriyolar mı hangi marka almalıyım:21: bi bilgim yok almadan önce bilgilendirirsenz sevinirim:KK3: simdiden teşekkürler :nazar:

Son düzenleme:
canım ben bodyshop renkli nemlendicisini kullanıyorum tavsiye ederim hafif bir pembelik bırakıyor cildimde kokusu da çok güzel :)

Bu kadar az kişi mi cevap yazmış bu soruya bu kadar zamanda? Şaşırdım. Ben de merak ediyorum renkli nemlendirici konusunu.

ben 2 hafta önce estee lauder renklı nemlendırıcı aldım gunluk fondeten kullanmak ıstemeyenler ıcın ıdeal ...tek renk tonu var gunes koruma faktorlu nemlendırmesı super salatalık ozu ıcerıyor mıs gıbı kokuyor zaten kapatıcılık ozellıgı de var canlı dınlenmıs hafıf renklenmıs bır cıldınız oluyor bıraz pahalı ama uzun sure gıdecege benzıyor azıcık bısey yetıyor tavsıye ederım...

canım ben orıflame very me renklı nemlendırıcıye sahıbım.. kokusu muthıs... kapatıcılıgıda guzel fıyatıda cok uygun.. tavsıye ederım bırde clinique in sheer tint diye renklı nemlendırıcısı var fakat o fondoten gıbı cok genıs renk skalasına sahıp.... fıyatıda tuzlu.. ama orıflame tavsıye ederım..

X