Kontakt Lens renkli gözlüler için lens

merhaba bende ayni durumdayim gozumun rengi ela yesil arasi, gozumu daha acik yesil gosterecek bir lens ariyorum ayni zamanda gozlerim numarali fotoda paylasayim dogal halini gorun fikir verebilirseniz cok sevincem.
Benim aldigim lensler malesef gozu acmiyor canim. Ama koyu yesil coj guzel durdu. Mavi de lacivert durdu. Insanlar gozlerime cok sasiriyor ve lens oldugunu anlamiyor

bu tarz benim show tv de bir kız nil di sanırım adı bu bahsettiğiniz lenslerden kullanıyormuş
çok yapay duruyor :KK12:
bence zaten renkli gözlüyseniz göz renginizi makyajınızla belirginleştirin :KK28:

Arkadaslar yazamadim bayadir. Lensler geldi cok guzeller. Ama fotoda pek belli olmuyo. Gunduz gozlerim farkli bi yesil ve mavi furuyo. Yapay degil kesinlikle dibinden bile belli olmuyo ama goz rengimi acmadi. Hatta koyulasti:KK43:( ama rwngi buyuleyici. Gecen yeni tanistigim bi arkadas sasirip kaldi lens var diyince. Beni evirip cevirdi lens oldugunu anlamak icin:)) kendi gozleri ama koyu kahve o nedenle onun almasinin mantiksiz oldugunu soledim. Acik ela ve renkli gozde sahane duruyo. Yesil gozlu arkadasima maviyi taktik. Cok kiskandim:KK43:((

bu tarz benim show tv de bir kız nil di sanırım adı bu bahsettiğiniz lenslerden kullanıyormuş
çok yapay duruyor :KK12:
bence zaten renkli gözlüyseniz göz renginizi makyajınızla belirginleştirin :KK28:
instagram hesabına solotica kullandıgını yazdım hemen hatun yorumumu sildi . cok komık :)

Arkadaslar yazamadim bayadir. Lensler geldi cok guzeller. Ama fotoda pek belli olmuyo. Gunduz gozlerim farkli bi yesil ve mavi furuyo. Yapay degil kesinlikle dibinden bile belli olmuyo ama goz rengimi acmadi. Hatta koyulasti:KK43:( ama rwngi buyuleyici. Gecen yeni tanistigim bi arkadas sasirip kaldi lens var diyince. Beni evirip cevirdi lens oldugunu anlamak icin:)) kendi gozleri ama koyu kahve o nedenle onun almasinin mantiksiz oldugunu soledim. Acik ela ve renkli gozde sahane duruyo. Yesil gozlu arkadasima maviyi taktik. Cok kiskandim:KK43:((
canım fot bekliyoruz ama biliyorsun dimi .sana kaca mal oldu tatlım ? ınce mı lens rahatsız ediyor mu

bende face olmadıgı için mail attım concur lensi almak için geri donus olmadı ya :KK43:

Arkadaslar ben bi cift daha aldim. 250tl suanda total yurtdisi kargo ucreti dahil. Gayet ince ve rahat geldi bana lens. Foto cektim ama cok belli olmadi. Duzgun bi makinede tekrar cekip koyiyim. Yanliz gozu acik renk olmayanlar beklenti cok onemli. Cunku bu lensler cok hafif renk yogunlastirici yani normal renkli lenslerle karistirmayin.

Concur yeşil lenslerimi elden çıkartmak istiyorum
IMG_3029.JPG

ay ne güzel bi lensmiş bu neden satmak istediniz? Üzerinden çok yıllar geçmiş gerçi. Ben de bu lensleri çok araştırdım ama artık getirilmiyo sanırım Türkiyeye. Buna benzer başka bir marka keşfettim. Gelmesini bekliyorum şimdi. Siz duydunuz mu? Elite Renkli lens diye instagram sayfasında gördüm.?

X