Rektovajinal fistül ameliyatından sonra iyileşenler?

Merhaba geçmiş olsun.Cok zor bir süreç.Allah yardımcımız olsun .Benim kizimda 3 yaşında. 40 gunlukken fark ettim bu durumu. Rektoskopi çektiler göremediler. Bebek Biraz büyüsün bekleyelim dediler. Sonrasında uzunca bir süre görmedim .Kapandı diye sevindim.Ama bir aydır yine görüyorum. Çok üzgünüm. Doktor kime gidiyorsunuz.Yeni bir gelişme var mi

Size mesaj attım

Merhaba bende doğum kaynaklı rektovajinal ameliyatı oldum şuan daha ameliyat olalı 14 gün oldu ama pansumanlar beni çok zorluyo.bu süreç nezman biter ameliyatı olan arkadaşlar görürseniz yazabilirmisiniz moralim çok bozuluyo artık

Merhaba bende de rektovajinal fistül var bir kere amelyat oldum ama tekrar etti merak ettim siz şuan nasılsınız
Merhabalar benim 2 yıl oldu çok şükür iyiyim.Neyden kaynaklı oldu fistülünüz.

Normal doğum yaptıktan sonra oldu. Sizin nasıl oldu acaba ve nasıl amelyat oldunuz ne gibi yöntemler uygulandı çok merak ediyorum ve çok korkuyorum . Şikayetleriniz nelerdi cevap verirseniz çok sevinirim .

Normal doğum yaptıktan sonra oldu. Sizin nasıl oldu acaba ve nasıl amelyat oldunuz ne gibi yöntemler uygulandı çok merak ediyorum ve çok korkuyorum . Şikayetleriniz nelerdi cevap verirseniz çok sevinirim .
Merhaba nasıl oldunuz acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…