Reklamlı anma.

sizlere katılamamak mümkünmü o kadar güzel bir reklam ki duygulanmamak elde değil her şeyiyle muhteşem bir reklam

Süper bir reklam olmuş..Oğlum karşısına geçip ağzı açık bir şekilde bakıyor..Mest olmamak elde değil ki:))
Arka arkaya on kere verilsin,peş peşe on kere izlerim..

gerçekten çok güzel bir reklam teşekkürlerinize bende katılıyorum keşke yaşasaydın be atam:çok üzgünüm:

kızlar bu da bahsettiğim filmdeki Atatürk'ün gençliğini canlandıran Alican yücesoy sahnesi....

tutamamıştım gözyaşlarımı ben...

gerçekten teşekkürüne katılmamak elde değil anuşkam
harika bir reklam
her gördüğümde tüylerim diken diken oluyosenağlama

Bu guzel reklam icin tesekkur etmeyi akil eden sana da ben tesekkur ediyorum,bende reklamin iceriginden ve verdigi mesajdan cok etkilendim,gercektende cok guzel dusunulmus,tesekkurler is bankasi.

gerçekten reklamda verdiği mesajda harika...............................................

Atatürkün resimlerine o kadar alışmışımki onu hareket ederken görünce garip bi şekilde heyecanlanırım. Bu reklamıda izleyince bi garip oldum. Nutkum tutuldu sanki. İlk izlediğimde büyük bir heyecanla pür dikkat izledim.

Ahh atam sana ve senin kurduğun CUMHURİYETE layık olabiliyorsak ne mutlu!!!:çok üzgünüm:

Benimde kızım deliye döndü.Anne!!! Atatürk ölmemiş,işte orada duruyor,niye öldü diyorlar ya Allahallah dedi sonra ekledi: Çağırsana gelsin,ama kızım o yüreğimizde yaşıyor dedim ve sözümü kesti zaman biz onun yanına gidelim anne,bende onunla bahçe yapmak istiyorum...Küçüğünden,büyüğüne tüm Türkiye'ye mesjı en can alıcı şekli yani sevgiyle veren İş Bankası'na ve bu reklamı hayata geçiren herkese sonsuz teşekkürler.

Böyle hassas bir konudaki teşekkürüme katılan herkese ben de yürekten teşekkür ediyorum arkadaşlar....

Burada mesajımı yazdıktan sonra hızımı alamadım ve iş bankasına bu reklam ve verdikleri anlamlı mesaj için teşekkürlerimi belirten kısa bir yazı yazdım.ertesi gün onlarda bana teşekkür yazısı gönderdiler.Atatürk'ün kurduğu bir bankada onu layığıyla temsil edenlerin olması ne güzel.

Aynı şeyi ben de düşünmüş ama hayata geçirememiştim. Ellerine sağlık canım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…