Regresyon

escuer

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2016
474
312
Bu tedaviyi uygulayanlar gecmis aile karmasina nasil variyorlar? diyelim ki ailelerimizin dedelerimizin yaptigi karma borclari var, bunlari biz bilincaltinda tasiyorsak ve iyilesmek istiyorsak nasil ortaya cikarabiliyoruz onlarin yasamlarina tanik olmadan?
Tesekkurler..

E escuer başka forumda yazmıstım. Buraya kopyalıorum.

Yakın zamanda ben de regresyon deneyimi yaşadımve sizle paylaşmak istedim. Cok ararstırdım ve Ayda hnm da karar kıldım. Ilk terapide regresyona girebildim. Aslında gordugunuz seylerin gecmiş yasam, onceki seyrettiğiniz filmler, zihnin o an RE M uykusundaymıs gibi yarattığı hikayeler her nasıl adlandırılırsak adlandırılalım eger bugunku sorunlarımıza yanıt ve kaynak olabiliyorsa ne oldugunun onemi yok. Onemli olan sonuca goturen bir araç olması. Ben Regresyona girdim. KEndi bedenimi gordum mesela cok çirkin bir kadınmışım. Seansda ayy bu kadın cok cirkin ben bu olamam diye bagırdım :) : ) Agladım . Bedenimi hissettim. Korkularımın neden kaynaklandıgını anladım. Baba ve annemi ile bugunkü ilişkimde yaşadıgım eksikliğin ne oldugunu anladım. Olaganustu bir şifalanma yada sonuc beklemeyin burada gittigimiz kişiler sadece rehber. Şifayı bulacak kişi biziz. Yani gordugunuz o goruntuler uzerine dusunmeniz lazım mesela babam beni özgur yetiştirdi diye ona hep tskkr ederim halbuki bunun kıymetini bilecek bir durum yasamadım hep ozgurdum ama regresyonda onceki babamın cok sert ve beni tutsak bir hayatın içinde yetistirdigini gordum. O yuzden bu hayyatta babamın bana verdigi okadar guzel sey arasında beni ozgur kılması ona tesekkur etmemi saglıyo bir tek. Anne olgusuna hep yabancıydım ki dunyalar tatlısı bir annem var . Regresyonda annesiz buyudugumu gordum. O yuzden bu hayatta bir anneye yer acmak kolay olamıs bende. Sevgililerimden ayrılınca hep gogsum sıkışır kalbim agrır ve cok yakınımı kaybetmiş gibi acı cekerdim bunun da nedeni bu seans da ortaya cıktı. BEn genelde metaryalist bir insanın kafa yapısına yakınım. Burclarla, onceki hayatmıs meditasyonmus işim olmaz ama bu deneyim beni çok şaşırttı. Fakat aslında beynin bilmedigimiz yerlerini harekete geciyoruz ve bu kesinlikle cok dogru bir rehber altında yapılabilir. O yuzden gideceginiz yeri iyi ssecin.ç Ayda hanım ve internette arastırdıgımda onun hocası ve o hocanın yetistirdigi rehberler sanırım dogru yerler.
Ben bu deneyimden memnun kaldım. Denemeye deger :) :) :)

Regression hakkinda bukadar bilgim yoktu cok Tesekkur ederim paylastigin tecrubeler icin pilenses pilenses :)
DNA'ya kadar, atalara kadar gidildigini ve sifalandirildigini duymustum diyordum nasil mumkun bu diye ben onlarin ne yasadigini nereden bilebilirim ama belli ki yaptiklari belirli calismalar var

E escuer seans esnasında şifalanıyosun mesela sevgilimi babam oldurttugu için babama cok ofkeliydim onunla konusup içimi döktüm ve ofkem bitti. Seans esnasında o zamanki sevgilimi babamın oldurttugunu gordum ve sevgilim kollarımda öldü. Mesela babama içimi döktükten onu suçladıktan ve kendim için ve sevgilim için afettigimi soyledigimde rehatladım ama onunla vedalasırken onu nekadar cok sevdigimide soyledim. YAni baba sevgisini hissettim o anda. o yuzden cok gercekciydi.
Psikolojik tedavilerde travmaları atlatmak için bir yontem var mesela yasadıgın olayı ana cogu kez yasatır tekrar tekrar ve yaşadıkca etkisi aalıe ve travmadan kurtulursun. Agır gecer seanslar.Cunku o olayı zihinde tekrar tekrar yasamak bitap dusurur insanı.
bu olaydada Ayda HAnım mesela beni o ana goturtup sevgilimin ölümünü engelletti once sonra onu vuranı yakalattı ofkemi ona sunmamı istedi aglamaya basladım o emir kulu bunu yaptıran babam diye. bu sekilde babamla bu olayı konusmayı sagladı. Sevgilimle de vedalastım güzel bir konusmayla bunlar tedavi edici seyler sanırım.

Uzuldum zor zamanlar gecirmene umarim daha iyisindir.. calismalara devam ediyormusun? Eterik baglarinin koparilmasi ve kodlarin sifalandirilmasi, bizden öncekilerin karma borcu (nedir bilmeden), bizim karmamiz vesaire? :) pilenses pilenses bunlari da bulabiliyormu terapist?

E escuer canım daha 1 seans gittim. O sebeple bilemedim ama Ayda Hanım basarılı bir rehber gerek duyarsa yapacaktır

X