reglm?

silaa122

Üye
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2023
52
-23
21
ya her refl oldugumda hayata sövüyorum çünkü aşırı aşırı fazla oluyorum ve hep taşıyor , dışarda işlerim var kesşn cıkmam şazım ama taşar diye korkuyorum üstüne sıcak , ne kadar düzgün takarsam takayım pedi taşıyor

ya her refl oldugumda hayata sövüyorum çünkü aşırı aşırı fazla oluyorum ve hep taşıyor , dışarda işlerim var kesşn cıkmam şazım ama taşar diye korkuyorum üstüne sıcak , ne kadar düzgün takarsam takayım pedi taşıyor
Dışarı çıkarken hasta bezi taksanız? bide kanama çok olması normal değil kadın doğuma gidin

Kadına doğuma gitmelisin öncelikle. Bu kadar çok olmasının bir sebebi vardır mutlaka.
Yoğun günlerimde yarım saatte bir ped değiştirebilirsin o zaman taşmaz belki. Ya da ince hasta bezlerini deneyebilirsin.

Gece pedleri var upuzun eğer onlardan bile taşacak kadar fazla oluyorsan hormon bozukluğun var demektir. 7 günden uzun sürmemesi lazım benimki 3 gün oluyor sadece doktor şanslısın demişti.

Pedinizi 3 saatte 1 degistirin, onda da yetmiyorsa saat basi degistirin.

Gece pedi kullanin gunduzleri de, o da yetmiyorsa hasta bezleri var kulot seklinde onlardan kullanin.

Gece pedinden tasmasi sadece hormonal bozukluga isaret etmez bu arada kaninizi disari daha kolay atabildiginiz anlamina da gelir. Bazi kadınların kani iceride yogunlasip gollesme yasadiktan sonra akarken bazilarininki gollesme olusmadan disari akar haliyle daha sivi, daha pihtilasmamis bir kanama rutinleri vardir.

Regl gunlerinizde tuvalette biraz daha uzun oturmayi düşünebilirsiniz, o da destek olur.

Kendimden biliyorum.

2 saatte 1 ped degistirerek bu sorunu hep cozmusumdur.

X