Regliyken hamile olan var mı?

Blabla1234

Üye
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2022
16
3
29
Merhabalar kızlar regliyken hamile olan varmı 2 aydır korunmasız ilişkimiz oluyor ve yumurtlama dönemimde oluyor bu ay reglye 8 gün kala mide bulantım oldu test yaptım bişi çıkmadı neyse erken belki ondan çıkmadı dedim regl geçerse yaparım dedim daha reglme 4 gün varken erken oldum ama mide bulantım geçmiyor parfüm kokusu rahatsız ediyor. Ve şuan normal reglimi oluyorum başına gelen var mı

Yerlesme kanaması dedikleri şey adet gibi olmuyor bildiğim kadarıyla
Kaldı ki hamileyken adet gibi kan gelmesi zaten tehlikeli bir durum oluyor diye biliyorum
Adet olduğunuz halde hamile olabilir miyim diye düşünüyorsanız biraz psikolojik olabilir gibi geldi ya da midenizi üşütmüş olabilirsiniz

Biliyorum canım adete 8 gün kala mide bulantım başladı çok hafif test yaptım o yüzden ama adet olunca değilim dedim ama dünden beri özellikle sabahtan bu yana çok arttı kusasım var herhangi bir hastalık belirtimde yok hamileyken adet gören çok insan var o yüzden belki olabilir dedim

Biliyorum canım adete 8 gün kala mide bulantım başladı çok hafif test yaptım o yüzden ama adet olunca değilim dedim ama dünden beri özellikle sabahtan bu yana çok arttı kusasım var herhangi bir hastalık belirtimde yok hamileyken adet gören çok insan var o yüzden belki olabilir dedim
Testiniz pozitif mi çıkmıştı
Dilerim güzel haberi alirsiniz

X