Aile Planlaması Regliyken denize veya havuza giren var mı acaba? Riski nedir yada nasıl girilir deneyen var mı?

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

Esra351

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2015
22
0
28
Kızlarrr regliyken denize yada havuza girilir mi? Girilmesinde bi sakınca var mı? Giren, deneyen varsa cevap verebilir mi lütfen?

Tamponla girebilirsiniz, 2 saatte bir değiştirmelisiniz eğer yoğun günse. Değilse 3 saatte bir de olur. Ama muhakkak değiştirmelisiniz. Daha önce çok girdim öyle, ne rezil oldum ne çıktı vs.

Tamponla girebilirsiniz, 2 saatte bir değiştirmelisiniz eğer yoğun günse. Değilse 3 saatte bir de olur. Ama muhakkak değiştirmelisiniz. Daha önce çok girdim öyle, ne rezil oldum ne çıktı vs.
Ama ben tampon kullanamam ki.Bide bu saatten sonra ilaç ta kullanamam napıcam bilmiyorum

katılıyorum en iyi alternatif tampon bence de. ilk başta alışması zor gibi geliyo ama alışınca boşa kuruntu yaptığınızı anlıyosunuz. hem yurtdışında ped yerine günlük hayatta bile tampon kullanılıyor çok gözde büyütülecek bişey yok

tamponsuz girersen tek riski rezil olursun. hem o havuza bir sürü insan giriyor.hem mikrop kaparsın regliyken alt taraf daha açık olduğu için hem de başkaları için tehdit oluşturuşun.

Tampon en iyi alternatif, eğer evliyseniz tabi. Bekarlara tampon çok önerilmez diye biliyorum.

Adet oldunuz mu peki, adet olmadıysanız adet geçiktirici hap alabilirsiniz ama onu da 1-2 gün önceden almanız gerek. Dengeyi şaşırtan bir ilaç ama mecburum diyorsanız alternatif.

Arkadaşların dediği gibi havuza girerseniz adetli olarak rezil olur insanları da zor durumda bırakırsınız. Ama ben bikaç defa adetimin son günlerinde yani kanamanın çok azaldığı dönemde denize girmiştim. Zorluk yaşamadım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…