Reglisine 10 gün kalanlar(belirtiler)

senden ben gibisin rabbim hayırlısını versin inş. inş. istediğin beklediğin zamanda iyi haberlerini alırız..ben bu zaman zarfında 2 defa doktora gittim 4 defa test yaptım o yüzden bukdar gerginim. açıkcası kistimden belirti yok uzun zamandır. ama olmadı; doktor bakalım dedi sinirimden gitmedim :KK43:

amin canım cümlemizi zaten kist hamileliğe engel değil canım ona kafanı takma hamileyen kistini aldıran biliyorum ben...hiçç kafana takma ama yinede sen kontrole git doktoruna aksatma canım...

amin canım inş. bakalım bu reglimde geçsin 3 günü gidicem genelde öyle söylüyor çünkü reglinin 3 .günü gel diyo sende var mı belirti ne durumdasın

amin canım inş. bakalım bu reglimde geçsin 3 günü gidicem genelde öyle söylüyor çünkü reglinin 3 .günü gel diyo sende var mı belirti ne durumdasın

valla canım bende kafamı ona yormak istemiyorum ama bazı geceler midem bulanıyo ama psikolojik değil çünkü çok kötü oldum geçen gece eğer üşütmediysem midemi ona yorarım tabi,gögüslerim acıyo ara sıra karnım ağrıyo ama yinede bilmiyorum gecen ay çok yordum ona kafayı sonunda çok üzüldüm ağladım o yüzden şimdi pek takmamaya çalışıyorum bu ay...mesala yumurtlama günümü bile hesaplamadım regl bitince bazen her gün bazen gn aşırı yaptık...bakalım ne olucak...:26:

valla canım bende kafamı ona yormak istemiyorum ama bazı geceler midem bulanıyo ama psikolojik değil çünkü çok kötü oldum geçen gece eğer üşütmediysem midemi ona yorarım tabi,gögüslerim acıyo ara sıra karnım ağrıyo ama yinede bilmiyorum gecen ay çok yordum ona kafayı sonunda çok üzüldüm ağladım o yüzden şimdi pek takmamaya çalışıyorum bu ay...mesala yumurtlama günümü bile hesaplamadım regl bitince bazen her gün bazen gn aşırı yaptık...bakalım ne olucak...:26:

herşey gönlünce olsun tatlım. bekle bakalım... evet evet yorma takma düşünme en güzelini yapmışsın hesap mesap yapmıyarak sonra yıkım oluo ya :KK43:.

herşey gönlünce olsun tatlım. bekle bakalım... evet evet yorma takma düşünme en güzelini yapmışsın hesap mesap yapmıyarak sonra yıkım oluo ya :KK43:.

evet canım bakalım hayırlısı olsun hepimiz için...

canım bence bekle günün geçmeden zaten idrarda belli olmuyo ki...zaten şunun şurasında ne kadan kalmışki:KK34:

benimde 6 aralık. benimde kasıklarımda ağrılar var.
ama bende ümitlenmek istemiyorum.
üzülüyorum sonra
hepimiz aynı durumdayız.
topluca kafayı yiyeceğiz. :KK4:

benimde 6 aralık. benimde kasıklarımda ağrılar var.
ama bende ümitlenmek istemiyorum.
üzülüyorum sonra
hepimiz aynı durumdayız.
topluca kafayı yiyeceğiz. :KK4:

valla canım ümitlenmemek için kendimi zor tutuyom hee:KK9:

Merhaba arkadaşlar benim de kasıklarımda ağrı vardı doktora gittim bi sorun mu var diye rahim tabakası kalınlaşmış hamile olabilirsin bu ay dedi bende adet tarihimi bekliyorum hafif hafif ağrılar devam ediyor 3 Aralık benim de:) bir de akıntı olmaya başladı üşütmenin de belirtileri böyle bekliyip görücez artık

ayy gerçekten de hepimiz aynı durumdaymışız:KK52:
ben de zor duruyorum test yapmamak için:18:

Günaydın kızlarrr...:KK76:hadi bakalım bi gün daha geride bıraktık az kaldı...:KK64:

gunaydın aynen 1 gun daha gitti sana az kaldı berree nasıl var mı bi acaip durum bende dun aksam rahatsız edici kasıklarda baskı vardı akıntım var biide

X