Reglisine 10 gün kalanlar(belirtiler)

Söyledim...
Ama kullanmalısın dedi. Şu anda varsa çok küçüktür,ilerde etkileme oranı daha büyük olur dedi :KK43:(((((((
Bugün kan tahlili yaptırsam, yoksa rahat rahat kullansam.Ne dersin çıkarmı kan tahlilinde?

Canım o zaman kullan.çünkü doktorunda dediği gibi gerçekten etkilenmesi biraz zor. ama yine de için rahat etmezse test yaptır.

Kızlarrrr,
beta hcg yaptırdım 17,8 çıktı. Doktorumu aradım,pozitif dedi. 18 aralık adet tarihim. Yorumlarmısınız?

Kızlarrrr,
beta hcg yaptırdım 17,8 çıktı. Doktorumu aradım,pozitif dedi. 18 aralık adet tarihim. Yorumlarmısınız?

ya bişey sorucam neyi yorumlayacağız doktor pozitif demiş işte.. birkaç önce sayfadan beri okuyordum şimdi bu yazdıklarını okudum inşaallaahh hamilesindir. doktor pozitif demiş ayy ne kadar da güzel.. bide yazmışsın ya mucize olur diye. Allah'ın mucizeleri işte. Gözün aydın diyorum. inan tanımıyorum seni ama tanıyormuşcasına çok çok sevindim.. İnşallah bizlerde de mucizeler gerçekleşir.

ayyy canım hadi gözün aydınn..çok mutlu oldum.darısı tüm isteyenlerin başına inşallah...

esracım bdroner hoşgeldiniz..

hoşbuldum :) bu forma girince içim kıpır kıpır oluyor.. çok istiyorum ki hepimiz aa ben hamileyim, aaa bende hamileyim :)) deyip müjdeli haberler verelim.. gerçi ben bu ay çok kesatım :KK43: hiç bir belirti yok.. ama olsun çıkmayan candan umut kesilmez misali beklemeye devam..

hoşbuldum :) bu forma girince içim kıpır kıpır oluyor.. çok istiyorum ki hepimiz aa ben hamileyim, aaa bende hamileyim :)) deyip müjdeli haberler verelim.. gerçi ben bu ay çok kesatım :KK43: hiç bir belirti yok.. ama olsun çıkmayan candan umut kesilmez misali beklemeye devam..

Bu ay ben de aynı şekilde çok umutsuzum nedense:KK31:
Ama inşallah alırız güzel haberler hepimizden:KK71:

Bu ay ben de aynı şekilde çok umutsuzum nedense:KK31:
Ama inşallah alırız güzel haberler hepimizden:KK71:

İnşALLAH canım ya.. işyerindeki arkadaşım kan testi yaptır deyip duruyor, ne alaka bilmiyorum ama ben hissederim diyorum hamile kalınca.. sıfır umutla geçiyor günlerim. gerçi ben geçen aydan tecrübeliyim. geçen ay kendi kendimi hamile ilan ettim nerdeyse, tüm belirtilerim tamdı. erken adet oldum heralde o yüzden bu ay hiç umut yok, belirti yok.. yokların içinde ööle takılıyorum :)

Kızlarrrr,
aaaaa canımm gözün aydınn iyiki bakk ilaçları içmemişssin kan tahlili yaptırmadan bence değerin çok ii daha regline 4 gün var çnkü çok sevindim adına gerçekten canım ilk bebeğinde düşük yapmıştın ama bak kurban olduğum rabbim hiç ummadığın anda yüzüne güldüki ilk ayınız bide dahaa şimdiden tebriklerrrrr darısı bizlerin başınaaaaaaaa:emir_bebek::emir_bebek::nazar::KK1:

Kızlar çok teşekkürler. Ama bebişi ultrasonda görmeden içim rahat değil. Çünkü kimyasal gebelikte adetten 5 gün sonra değerim 213 çıkmıştı ama sonunda düştü.

Dua edin :26:

X