Reglisine 10 gün kalanlar(belirtiler)

ben tipik bir yengeç kadını olarak evde olmaya bayılıyoruumm her zaman:KK12:
Yarın için bi planımız yok ama gelmeye çalışırım elbet:KK71:
Sen 18:30'da mı çıkıyorsun işten canım?

18:15 civarı çıkıyorum canım...

Canım sanki dün regl oldun gibi geliyodu nerdeyse 10 gün oldu...:KK52:
Aksatmayın ama :KK20:bak eşinde izinliymiş işte...

Canım sanki dün regl oldun gibi geliyodu nerdeyse 10 gün oldu...:KK52:
Aksatmayın ama :KK20:bak eşinde izinliymiş işte...

Evet o yönden bakınca ne kadar doğru..
28 Kasım'da regl oldum,uuuvvvvv ne çok geçmiş zaman.
Tamam tamam sık tutarız çalışmaları söz:KK17:

evet o yönden bakınca ne kadar doğru..
28 kasım'da regl oldum,uuuvvvvv ne çok geçmiş zaman.
Tamam tamam sık tutarız çalışmaları söz:KK17:

çoğu gitti azı kaldı...:KK53:
Takip edicem hee...sorucam gün aşırı...:KK17:

Kızlar nerdesiniz yaa..hep ben yokken geliyorsunuz..:KK1: ben bugün doktora gidicem bakalım bebek yok da ne var :KK1:hadi öpüyorum sizi.görüşürüz gelince :KK54::KK34:

Selam kızlar. Gittim bugün doktora yumurtam çatlamamış ya da geç yumurtlamışım ondan bir kist oluşmuş.önemsizmiiş istersen bekle kendin ol istersen ilaç kullan dedi.ama kullansan daha ii dedi.eğer geç döllenme varsa ve şu anda göremiyosak onu engellemez korkma dedi.adetinin 3. günü gel kistin yok olduğunu göstereyim dedi.birde 12 ve 21. gün gelirsin dedi.öyle yani. bursalı arkadaşlara tavsiye ederim.harika bir doktor; Jale Gürlüer..öpüyorum sizi kocaman.

Selam kızlar. Gittim bugün doktora yumurtam çatlamamış ya da geç yumurtlamışım ondan bir kist oluşmuş.önemsizmiiş istersen bekle kendin ol istersen ilaç kullan dedi.ama kullansan daha ii dedi.eğer geç döllenme varsa ve şu anda göremiyosak onu engellemez korkma dedi.adetinin 3. günü gel kistin yok olduğunu göstereyim dedi.birde 12 ve 21. gün gelirsin dedi.öyle yani. bursalı arkadaşlara tavsiye ederim.harika bir doktor; Jale Gürlüer..öpüyorum sizi kocaman.

günaydınlar....
özlem'cim geçmiş olsun canım bende bursa'da oturuyorum ve tavsiye etmem o doktoru canım...:KK20:

günaydın kızlar;
uzun zaman gelemedim kusura bakmayın berre bilir hem o sorunlardan hem de iş nedeniyle.. herşey biraz daha yolunda ama ilerleyen zamanlarda nolur bilinmez. meraklısını söylüyorumm.bugün bat günümdü ama tık yok ama lekelenmeler var sanırım yaşadığım stres ve sinir gecikmelere neden oldu.. kendimi adet olacak gibi de hissetmiyorum hamiş gibide :KK43: karmakarışıkım zaten

günaydın kızlar;
uzun zaman gelemedim kusura bakmayın berre bilir hem o sorunlardan hem de iş nedeniyle.. Herşey biraz daha yolunda ama ilerleyen zamanlarda nolur bilinmez. Meraklısını söylüyorumm.bugün bat günümdü ama tık yok ama lekelenmeler var sanırım yaşadığım stres ve sinir gecikmelere neden oldu.. Kendimi adet olacak gibi de hissetmiyorum hamiş gibide :KK43: karmakarışıkım zaten

angel ne oldu valla merak ettim seni canım yaa durumlar nasıll?:44:

günaydınlar....
özlem'cim geçmiş olsun canım bende bursa'da oturuyorum ve tavsiye etmem o doktoru canım...:KK20:

Günaydın hepinize..neden tavsiye etmezsin canım?.ona gitmeden hemen önce türkan hanıma gittim tamam o da iyi güleryüzlü biriydi ama ilaç bitince geleyim mi dedim gelme dedi.bu 6 ay boyunca hamile kalmazsan fln da gelme dedi.adetim geçti dedim ne tarih sorsu ne bişey.dedim eğer geç döllenme olmuşsa belli olmuyomuş fln dedim hiç bişey demedi.çok moralim bozuldu.ondan çıktım jale hanıma gittim.benimle o kadar ilgilendi ve her şeyi açıkladı. temmuzdan itibaren bütün tarihleri sordu.bu kist basit geçer dedi ve bunu sana göstericem dedi.ama önemli olan buna ne neden oluyor onu bulmamız lazım dedi. ayrıca benim çok yakın bi arkadaşım ona gidiyordu hamileyken bebeğini mucize bir şekilde kurtardı. ona o zmandan kanım ısındı :) öyle yani.

günaydın hepinize..neden tavsiye etmezsin canım?.ona gitmeden hemen önce türkan hanıma gittim tamam o da iyi güleryüzlü biriydi ama ilaç bitince geleyim mi dedim gelme dedi.bu 6 ay boyunca hamile kalmazsan fln da gelme dedi.adetim geçti dedim ne tarih sorsu ne bişey.dedim eğer geç döllenme olmuşsa belli olmuyomuş fln dedim hiç bişey demedi.çok moralim bozuldu.ondan çıktım jale hanıma gittim.benimle o kadar ilgilendi ve her şeyi açıkladı. Temmuzdan itibaren bütün tarihleri sordu.bu kist basit geçer dedi ve bunu sana göstericem dedi.ama önemli olan buna ne neden oluyor onu bulmamız lazım dedi. Ayrıca benim çok yakın bi arkadaşım ona gidiyordu hamileyken bebeğini mucize bir şekilde kurtardı. Ona o zmandan kanım ısındı :) öyle yani.

anladım canım sen bilirsin ben bu konuda sadece fikrimi söyledim çünkü bende kendime doktor arıyorum o yüzden çok soruşturdum...ve onunla ilgili çok yakınımdan duydum bi ihmakarlk kızın nerdeyse hayatına mal oluyormuş...ama yinede sen bilirsin canım...

anladım canım sen bilirsin ben bu konuda sadece fikrimi söyledim çünkü bende kendime doktor arıyorum o yüzden çok soruşturdum...ve onunla ilgili çok yakınımdan duydum bi ihmakarlk kızın nerdeyse hayatına mal oluyormuş...ama yinede sen bilirsin canım...

Çok sağol canım.böyle böyle birbirimize bildiklerimizi söyleyelim ki eksik bilgilerimiz tamamlansın :KK1: allah hepimizi iyi doktorlarla,iyi insanlarla karşılaştırsın ve karşılaştığımız bu iyi insanları şaşırtmasın inşallah.

çok sağol canım.böyle böyle birbirimize bildiklerimizi söyleyelim ki eksik bilgilerimiz tamamlansın :KK1: Allah hepimizi iyi doktorlarla,iyi insanlarla karşılaştırsın ve karşılaştığımız bu iyi insanları şaşırtmasın inşallah.

amin canım gözden kaçırdığı bişey çok ciddi kız ambulansla fakülteye kaldırıldı ölümden döndü:KK43:
çok ii diyolar ama bunları duyunca bende gitmekten vazgeçtim canımmm...
Tabiiki bildiklerimizi paylaşalım ki hepimiz faydanalım...:26:bende kime gidicem karar veremedim bi doktor var ama bakalım çekirgede...:26:

amin canım gözden kaçırdığı bişey çok ciddi kız ambulansla fakülteye kaldırıldı ölümden döndü:KK43:
çok ii diyolar ama bunları duyunca bende gitmekten vazgeçtim canımmm...
Tabiiki bildiklerimizi paylaşalım ki hepimiz faydanalım...:26:bende kime gidicem karar veremedim bi doktor var ama bakalım çekirgede...:26:

ben hep iyi şeyler duydum.ilk defa senden duydum.bir bak muayene sırasında arkadaşımın bebeğinin kalbi durdu jale hanım hemen anladı.bebeği karnının üstünden yakalayıp kalp masajı yaparak kurtardı bebeği.dün de öyle görünce bende çok memnun kaldım. bir de benim teyzem de doktor ona da çok sordum hep. bakalım kısmet her şey. mutlaka her doktorun iyi kötü yanları vardır. dua edelim de biz iyi vakalardan olalım :KK1:

X