Reglinin ilk günü lekelenme şeklinde kanama başlamışken hamile kalınır mı?

Katremy

Üye
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2022
6
-1
27
Arksdaslar öncelikle merhaba ben düzenli adet döngüsüne sahip biriyim ve adetimin ilk günü lekenme şeklinde kanamam başlamışken erkek arkadasımla birliktelik yaşadık fakat reglimin ilk günü diye içeri girmesine izin vermedim o da vajina ya sürtünüp üstüne boşaldı spermler vajina girişine geldi mi gelmedi mi bilmiyorum ve bu günden sjena reglim 5 gün boyunca olması gerektiği yoğunlukta devam etti kesilmedi böyle bir durumda sperm vajina girişine gelmiş olsa dahi adetin ilk günü hamilelik riski düşük müdür yüksek midir? Şuan aşırı derecede bel ağrım kasıklarımda çekilme hissi ve aşırı derecede fazla akıntım geliyor bunlar yumurtlama belirtisi mi hamilelik belirtisi mi anlam veremedim

Arkadaşım bu işleri yapacak kadar bilgin var fakat reglin ilk günü hamile kalamayacağının bilgisi yok. Nasıl bir cahillik anlamadım.

Ve siz 30 haziran 2022 de aynı konuyu açmışsınız bu dizin düzenli yaptığınız bi fantezi şekli mi ?? Ve aynı cevapları almışsınız amacınız nedir?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…