Reglim Gecikti Hamile miyim?

balboceyi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2010
23
0
Bayanlar merhaba..bundan 2 ay önce bir düşüğüm olmuştu..buraya danışmıştım..tekrar yardımınız istiyorum..normalde reglim22-24 arası değişir ve düzenlidir..ancak son 2 adetim 19 günde bir başladı..bu ay SAT 8 EYLÜL yani bugün 20.gün..bir takım belirtiler var..anlayamıyorum tam olarak..ben şimdi 19 unda olan adetlerimden baz alıp mı günümün geçmesini bekleyeceğim?yardımcı olabilirmisiniz?test yapmak istedmiyorum..eğer 19 undan itibaren sayacaksam doktordan randevu alıcam,beni aydınlatırsanız sevinirimşimdiden teşekkürler:)

canım inşallah hamilesindir ama test yapmadan bilmek mümkün degil ne yazıkki. sen testini yap 20. gunundeysen 22 de birse bile 2 gun kala pozitif sonuc alabilirsin... olmadı 2 gün sonra tekrarlarsın.. ya da kan testi su anda % 100 sonuç verir. hayırlısı olsun !!

Canım soruma cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim.. jinekolog doktorum testlerin güvenilir olmadığını söyledi..yani düşük yapmadan evvel test yaptım çıkmadı.. algı sınırı mevcut o testlerde..en güvenilir çözüm kan testi..doktorumdan da randevu alayım o zaman..hadi hayırlısı inşallah:)

herşeyden önce adetlerinin 19 günde bir olması normal değil
hormon tahlilinizi yaptırmanızı öneririm
düşükten sonra hormonlarda sorun olmuş olabilir
yerinizde olsam kan tahlili yaptırır betahcg ve diğer hormonlarıma baktırırdım
hakkınızda hayırlısı olsun

Düşük 5 temmuz da oldu ve ben sonraki ay çatlatma iğnesi oldum..klomen kullanarak..kist yaptığını çok duydum ama Benim reglim stres yaptığım ay,ya geri çeker erken olur yada ileri bir tarihe tehir olur..öyle olduğunu zannediyorum ama tahlil yaptırma konusunda ki fikrim netleşmeye başladı..çok teşekkür ediyorum sağolun:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…