Reglim 8 gün gecikti idrar testim negatif

Bngk01

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2020
4
4
26
Merhaba arkadaşlar reglim 8 gün gecikti bu gün evde idrar testi yaptım negatif çıktı. Açıkcası gecikme dışında dönemim yaklaştığında olan bel kasık ağrılarım benzer dışında bir şey yok birazda normale göre fazla üşüyorum ama şüpheli ilişki regli bittikten 1 gün sonra ve diğer adet dönemime 1 hafta kala oldu eşim Askeri personel düzenli bir ilişki olmuyor düzenli olduğu ay hamile değildim . Normalde adet gecikmesi 2 3 senedir yaşamıyorum. Hamile olabilir miyim sizce boşuna mı umutlanıyorum ya sanki idrar da çıkardı gibi geliyor benzer deneyim yaşayan arkadaşlar var mı

Bende normalde hiç gecikmem bu ay 3 gün gecikti test negatif pazartesi gününe kadar olmazsam kan vericem bakalım. Sen ne yaptın kan verdin mi

Kan testi yap daha iyi sonuç alırsın

Kızlar tekraren merhaba felaket bir gaz sıkışması ara ara karın ağrısı karında şişlik beyaz akıntı ve çok nadir mide bulantım var.Eşimle tam yumurtlama gününde ilişkiye girdik kondom ile ancak kondom içimde kaldı ve kondomu çıkartırken gelebileceğinden şüpheleniyorum sık sık idrara çıkıyorum normal de bu kadar gitmezdim.Geciken Adetimin 1.gününde erken gebelik testi yaptım ve negatif çıktı bugün 3. Günüm ve hala adet olmadım yukarıda yazdığım herşey devam ediyor.fikirlerinize ihtiyacım var lütfen yardımcı olur musunuz

Hastaneye gittiniz mi

Merhaba, normalde her 28-29 günde bir regl olurum ama geçen ay benim de 5 gün kadar gecikti. Hamilelik için özel bir çaba harcamadan birkaç kez korunmasız ilişkimiz oldu. Acaba hamile miyim diye düşündüm ben de birkaç test yaptım ama negatifti. Özel bir hastanede kadın doğum birimini arayıp durumu anlattığında 7. Güne kadar regl olmazsam gelmemi ve kan testi yaptırmami ve hamilelik süreci ile ilgili birkaç bilgi daha söyledi söyledi. O konuşmadan 15 dakika sonra da regl olmuştum :) çünkü biri bana mantıklı bir açıklama yapmıştı, açıkçası biraz farklı şeylerle ilgilenmenizi ve kafanızı dagitmanizi öneririm. Eğer hamileyseniz de zaten kendini elbet belli edecektir :) Allah gönlünüze göre hayırlısını, kolaylikla versin

Ben adet gecikmesi 2.haftada öğrenmiştim.

Merhaba Ben yeni bilim insanı üye Dr. Senem. Gustavia ismini alın ki herkes okuyacak dediler , okumanız için bu siteye üye oldum, saklayacak bir durumum yok sizlerden. Araştırmacı bilim insanıyım. ABD ve Avrupa'da embryo gelişimi, embriyonik kök hücre uzmanıyım. Aslında kök hücrelerden organ yapıyorum ama vatanımda da sizin gibi dostların çaresiz kalmaması için buraya üye oldum. Öncelikle bu testleri yapmadan önce zamanlamaya bakmamız çok önemli. İlk 7 gün, reglinizden itibaren, birinci haftadır. Anne olmaya karar verdiniz ve korunma kullanmıyorsunuz. İkinci hafta reglinizden 1 hafta sonra başlayan ilk 7 gündür. yumurta oluşmuş ve döllenme sağlanmıştır. Bu ilk 2 hafta yani 14 günlük dönemde mutlu olun, heyecanlanmayın, üzülmeyin. ve testlerden uzak durun. Gerek yok tesbit edemezsiniz. Haydi 3 cü haftaya bakalım. Döllenmiş yumurta bu hafta endometriumda yatağını bulacak. Kim ne derse desin inanmayın bebek yatağına yatmadan bHCG tesbit edemezsiniz. Kan testi bile yapmayın. Geçti mi 21 gün neşeyle? Anneler neşeli olmalı lütfen. Haydi 21-28 e bakalım, 4 cü hafta yine test yapmayın. Yapmayın hayatınıza bakın. Tabii ki ilaç kullanmayın, içki içmeyin asla kendinizi test etmeyin oram ağrıdı buram döndü gerek yok hakikaten. Kolay mı sen tabii çocuk sahibi değilsin diyeceksiniz ama çocuk sahibi olmanın bir maraton olduğunu, annenin nefesini iyi ayarlaması gerektiğini bilin. Gerek var mı stres olmaya testlerle. 5 ci hafta gelelim 28. günden itibaren 7 gün sayın-28. ci gün-35.ci gün. Sabırsız iseniz deneyin testi ama üzmeyin kendinizi. Şimdi 6. haftaya girdiğinizde size izin embryo bu dönemde asıl size regl olmanız için izin vermeyecek. ve kesin testi bu hafta alacaksınız. Harika anneler göreyim sizi. Sonuç ne olursa olsun hepiniz bugün yada yarın şahane anne olacak, dünyaya şahane insan yetiştireceksiniz. Hiç mi olmayacak dünyada çocuk mu yok. Biliyor musunuz benim çok evladım var akademide ABD de Avrupa'da yetiştirdim. Biyolojik anne değilim ama evlat yetiştiriyorum. Siz de yaparsınız. Doğru test zamanınıza kadar hayatın keyfini çıkartın hayallerinizi kurun bugün olmazsa zaten anne olacaksınız. Sevgilerimle

Ne kadar doğru yazmışsınız. Gerçekten sürekli test yaparak stres olmak daha kötü. Yumurtlama dönemi diyorlar asıl mevzu adet dönemi diye düşünüyorum. Insanlar yumurtlama diye kafayı takarak belki de yaptıkları stres yüzünden bebek yokken bile adet günlerini geciktiriyor olabilirler. Sonra hamileyim diye sevinip sonucu görünce hüsrana uğruyorlar. Kendi Vücutlarına uyguladıkları psikolojik baskıdan başka hiç bir işe yaramıyor malesef. Bebek varsa zaten adet geciktikten sonraki süreçte hastaneye gidip kan testi verince hersey ortaya çıkıyor. Ama uzun zamandır bebek bekleyenler de sabirsizlanmakta çok haklı değiller mi? Teşekkür ederim güzel bilgileriniz için iyi ki varsınız

Sonuç nedir .hasta oldunuz mu?

Sizler de iyi ki varsınız. Tabii ki uzun zamandır uğraşan herkes artık bekleyemez. Ancak insan embryo gelişimi stres kabul etmez. Eminim herkes gününü bekleyebilir ve 1 gün sonra kan verebilir. Bu hakikaten doktor kontrolünde ve size, henüz hücre düzeyinde olan embryo'ya sıkıntı vermez. Herşeyin tadını çıkartın.

Uzun zamandır test yapmıyordum idrar yollarından enfeksiyon kapınca doktor ilaç verdi bu yüzden idrar testi yaptım dün akşam çok silik çıktı testin çizgisi olarak düşündüm heyecan yapmadım bu sabah yani adete bir gün kala adetin 24. Günü erken gebelik testi yaptım negatif çıktı ilaç kullanmayın yazmışsınız ne yapmam gerekiyor bir tüp bebek yaptık ikincisini bu ay deneyecektik dahiliye doktoru enfeksiyon geçene kadar tüp bebeği ertele dedi tüp bebek doktoru başlayabiliriz dedi enfeksiyon için ilaç kullanalı 3 gün oldu ve devam ediyorum adetime bir veya iki gün kaldı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…