regli tarihi 17 olanlar hadi...........

hpt_honey

bebişim gıvış gıvış maşlh
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2008
2.456
6
44
benimkisi 17 pek umutlu dilimm ama allah büyük belki bıu tarihte gelir inşşlahhhhhhhh çok bekledim 6 yıll ahh ahhhhh 1bucuk yıl önce boş gebelik dışında hala beklemedeyim bende kasık ağrısı var göğüslerde şiş başka bişi yok ya sizde?

arkadaşım..umarım bu sefer olur. tüp bebek felan denemediniz mi? Allah kimseye aratmasın.....eyvahedigeldismile

canım denedik denemezmiyiz ben çok sresli bi insanım o sıralarda stres yaşadım bazı olaylardan dolayı olmadı işte hemde bi sebebim yokken daha sonraki sene dondurulmuş kullandım olmadı aradan 2 sene geçti kendinden boş gebelik oldu o bile ne mutluluk vericiydi bizim için şimdi hala umudum var boş gebelikten sonra dr gittim bende çok stresten enfeksiyon oluyorum stres bağışıklık sistemimi çökertiyo ve hemen enfeksiyon kapıyorum aallaha hep dua etim bi sebebim bari olsun çaresine bakim die çok sükür dedimya boş geblikten sonra eşimle dr gittik eşimde sperm hareketliliği sıfr çıktı çift taraf varikosel oldu bu 2 c. ayımız bu ay yumurtlama dönneminde 2 kez birlikte olduk başkada olmak istemiyorum sanki hamile oldumda bişşi olcak korkusu ne bilim işte hayattın acımasızlığı beni kamcılamadı panik atak hastası stres depresyona soktu nolurdu biraz bişi takmasaydım kafama ahh bunlar neki hayatım hikaye gibi gelisiyo bende olcakları sabırsızlıkla bekliyorum herşeyin hayrlısı dimi?

benim de 18 nisan beklemedeyim hadi bakalım...hayırlısı arkadaşım umarım hamişsindir

bnmde 17 nisan bnde beklemedeyim bakalım bnde 10 ay once dıs gbelk yasadım tek tüpüm alındı bnde umutla bebişimi bekliyorum

bnmde 17 nisan bnde beklemedeyim bakalım bnde 10 ay once dıs gbelk yasadım tek tüpüm alındı bnde umutla bebişimi bekliyorum

inşallah bu ay bebişin seninledir cnm..hayırlı ve sağlıklı olarak..

ay ne güsel yahu içimizden birinin olsada kendiminki kadar sevincemm inşşlahhhhhhhhhhh edut senle başka yerdede birlikteyiz canım hadi hayırlısıııııııı

canım tek tüp iki tüp hiç önemli deil bence benim yengem dayımla nşsanlıyken tüpünün teki alınmış diyeride işlevini yitrmişti dualarla ilk geceden hamile kaldı alllah büyükne olursa olsun hangi şartlarda olunursa olsun o verirse verir ben ona inanırım inşşlah başka bi sorun olmaz

insalllh cnm üzerinden 10 ay gecti hala kalamdıgım için bıraz umutsuzluk var ama allh büyük

benimde bugün baya kasıklarım ağrıdı acı acı regli öncesi senromu kısmet edut canım sen koceli merkezdemisin ? bizimde yuvacık konutlarında evimiz var
eşimin ailesi depreme kadar değirmenderedeymiş tabi acı son tüm aile yok olmuş tek eşim kaldı onunda canı sağolsun...........

ben değirmendere deyim canım...depremde yoktum ben burda..allah eşine sabır sizide birbirinize bağışlasın...çok zor zamanlarmış...ben işe girince geldim
bu arada ben test aptım demin negatifti tabiki...aslında umudum inan yoktu ama herzamanki gibi üzüldüm...ama bu kadar kolay gelmeyecek biliyorum...Allah hayırlı zamanda hayırlı evlat nasip edecek inşallah

ayın 17 de adet olacaktım
ama öne geldi buğün adet oldum 13 de yani.
senağlamasenağlama

ayın 17 de adet olacaktım
ama öne geldi buğün adet oldum 13 de yani.
senağlamasenağlama
yaa aaaa çok şaşırdım acaba stres mi yoksa kimyasal gebelikmi düşükmü yaşadın canım hiçç üzülme ben her reglide hayal kırıklığına uğrardım şimdi felsefemi değiştrdim ohh içim temizlensin yeni aya daha umutlu başlıcam diye ben 6 yıldr her ay yaşadım kendime söz verdim takmıcam bazen vucut sağlığım daha önemli diyorum onu bunu taka taka pskolojim bozuldu çocuk olursa dada fazla bozulmadan gelsin yoksa nasıl sağlıklı bi anne olurum....hiççç üzülme canım

teste bukadr erken çıkcannı sanmam testler genelde sabah ilk idrarla yapılır biliyosyun ben bi buçuk ay önce boş gebelikte 2o gün sonra testte çıktı oda silik düşün ben şaşırıyorum nasıl bazılarınki bi hafta önce çıkıyo seninde reglinin ilk günü 20 mart dimi ben yanlış hesaplamış olaamam interneten hesaplattrdım değirmen dereye gideriz yazlazları arsa var yıkılan evimizden kalan bide eşimin kuzeninin evi eşimin bi çok arkadaşları o orayı çok sevyo benim eşimde evde olmadığı için kurtulmuş zaten kısmett işte güzelimm bazı şeyler yavrularımızında dünya nimetinden yiyecek ekmeği varsa gelir yoksa ne yapabilirimki..

kıslarrrrrrrrrrr oldunuzmuuu regli nerdesinizzzzzz tatlışlarrrrrrrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…