REGLE YAKIN KORUNMASIZ İLİŞKİDE GEBELİK İHTİMALİ VAR MI ?

iclalsnmz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2023
1
0
24
Merhaba anne adayları ve anneler henüz 21 yaşındayım ve 2 Yıldır bir ilişki içerisindeyim çok kez bebek istedik ama cesaret edemiyordum yaklaşık reglime 10 gün kala 4 gün üst üste yani 6 gün kalaya kadar korunmasız birlikteliğim oldu ve gebe kalmak isteyerek, bugün regl günüm ve regl olmadım sabah olur muyum bilmiyorum ama hiç bir ağrım yok normalde çok hafif sızlama olurdu regl olurdum adet dönemim çok düzenli alt karın bölgemde inanılmaz bir doluluk şişlik var sizce gebe olma ihtimalim var mı en son regl tarihim 30 Nisan normal şartlarda 25 günde bir regl oluyorum, anne olmayı çok istiyorum ama boşa heveslenmekte istemiyorum, bu şekilde adet dönemine yakın birliktelik ile çocuk sahibi olan var mı ?

Yumurtlama regle yakınken olmuyor genellikle ovulasyon testi kullanmanı oneririm

Hamile olup olmadığını bilmiyorum Allah en hayırlı şekilde nasip etsin inşallah ben de hamile olduğumu reglime 3 4 gün kala öğrendim ve benimde inanılmaz doluluğum vardı karnımda sanki adet olacakmışım gibi ama ekstra bir doluluk hissetmiştim. Şaşırdım hatta böyle bir belirti olmasına . Sende de olmuş olabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…