regle bir hafta kala hamile kalan varmi kizlaarrr

E

EU1

Ziyaretçi
evet kizlar regle bir hafta kala hamile olan varmi ranizda yardimlarinizi bekliyorummm

canımsın ne oldu hamiş olduğunumu düşünüyon

oyyy bitnem benimmm baska kimse yazmamis olabilirmi canim gizemim yaa umutlaniyorum ama bazilar coooook az diyorlar
insallah tutar dua et bana
seni coook seviyorum
mucukkk

canım o hiççç belli olmaz.. yumurtlamaya bağlı çünkii..eğer geç yumurtlama olursa elbette kalınabilir..ben çok duydum öyle olanı.. hatta testlerde bile hemen çıkmıyor öyle olunca.. herşeyin hayırlısıı......

canım o hiççç belli olmaz.. yumurtlamaya bağlı çünkii..eğer geç yumurtlama olursa elbette kalınabilir..ben çok duydum öyle olanı.. hatta testlerde bile hemen çıkmıyor öyle olunca.. herşeyin hayırlısıı......

cooook tesekkur ederim a.s.canim bir kadin ayda iki kere yumurtlayabilirmi
ya kac kere goruntulenmis bi allahin kuluda olur yada olmaz dememis :çok üzgünüm:
gerci vajinada salgi vardi ama bilmem o adete yakin da oluyor degilmi
neyse insallah olur

Canim O Kişiden Kişiye Değişir. Eğer Hamileysen Bile Kan Testinde Bile çikmaz çok Erken Adetin Geçmesini Beklemen Gerek. Inşallah Canim Gönlünce Olur.

canım ben adetime iki gün kala test yapmıştım ve ikinci çizgim silik çıkmıştı..avatarımda gördüğüm üzere şu an 4 aylık dünya tatlısı bi kızım var...umarım sende hamişsindir allah herkesin gönlüne göre versin..

cooook tesekkur ederim a.s.canim bir kadin ayda iki kere yumurtlayabilirmi
ya kac kere goruntulenmis bi allahin kuluda olur yada olmaz dememis :çok üzgünüm:
gerci vajinada salgi vardi ama bilmem o adete yakin da oluyor degilmi
neyse insallah olur

canım ben duydum.. bnenim bir arakdaşım ovülasyon testi yapıyordu.. ve iki kez yumurladğını kanıtladı.. bazı kadınlar yumuartluyormuşş.yumurtlama salgısı şefaf yumurta akı gibi ..eğer öyleyse yumurtlamadır.. hadi hayırlısı:)

orkidem kimse olamayacağını söyleyemez dilerim müjdeni bizlerle paylaşırsın sevgiler...

canimù insallah oyledir yanilmiyorumdur hele bi olsun ilk haberimi sizler alacaksiniz bundan emin olun

canııııııııııııııııııım... hadi işallah ver o müjdeli haberi sen bize tatlım... verde kutlama yapalım........

ya kızlar anlamadım cahilliğime verin kadınlar her ay yumurtlamaz mı?

armaganim canim yaa daha bir hafta olmadi iliski olali olsada her adet belirtisi gibi hafif bir sizi var gecen ay cook umitlendirdim kendimi test falan yaptim sonuc negatif bu kezde hayal kirikligi yasamak istemiyorum
cook zor yaaa

ya kızlar anlamadım cahilliğime verin kadınlar her ay yumurtlamaz mı?

ne demek canim cahillik
tabii duzenli bir adet goren kadin yumurtlar ama ne zaman orasi belli olmaz diyorlar kadindan kadina fark gosteriyormus:sm_confused:

umarım hamilesindir
darısı isteyen herkesin başına,

yok canim degilim bugun regl oldum
ben biraz cik cik canliyim aglamak istiyoruummm

evet benim regime bir hafat kala oluşmuş hamilelik...benim normalde son adetim 27 ekim ama ben 20 ekimde hamile kalmışım...hamile kalmışım ve bir hafta sonra adet görmüşüm...ben hamile olduğumu 24 kasımda öğrendim ve bebek 5 haftalık olmuştu...eğer hamile kalmak istiyosan inşallah seninde bebişin oluşmuştur...

evet benim regime bir hafat kala oluşmuş hamilelik...benim normalde son adetim 27 ekim ama ben 20 ekimde hamile kalmışım...hamile kalmışım ve bir hafta sonra adet görmüşüm...ben hamile olduğumu 24 kasımda öğrendim ve bebek 5 haftalık olmuştu...eğer hamile kalmak istiyosan inşallah seninde bebişin oluşmuştur...

ne yaniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
ben suanadet oldum ayni zamanda hamilede olabilirmiyim dersinnnŞeniz

X