Regle 11 gün kala lekelenme

nurpinarr

Üye
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2023
561
192
26
Hepinize merhaba . 25 yaşındayım ve 6 aylık evliyim 6 aydır korunmuyorum çocuk istiyoruz, geçen ay 29 Kasım-3 Aralık tarihinde regl oldum. Uygulamaya göre 12-18 Aralık yumurtlama tarihimdi ve benim 15 arkalıktan itibaren karın ağrım vardı, 19 arkalıkta ise lekelenmem oldu ve 3 gün sonra bitti şuan kanamam yok fakat ara sıra karın ağrım oldu. Bu kanama neden olabilir sizce ? Başına gelen var mı ?

Yumurtlama o kadar uzun süren bi şey değil, 12-18 arası olamaz yani. Aşağı yukarı adete 14 gün kala olur yumurtlama, sizin kanamanızın sebebi de yumurtlama olabilir.

Yumurtlama o kadar uzun süren bi şey değil, 12-18 arası olamaz yani. Aşağı yukarı adete 14 gün kala olur yumurtlama, sizin kanamanızın sebebi de yumurtlama olabilir.
İlk defa böyle bir şey yaşadım, özellikle temizlik falan yaptığımda kendimi gördüğümde lekelenmem artıyordu, o günleri değerlendirmedik korktuğumuz için beklenen regliye 11 gün kala yumurtlama olur mu ki

Olur evet. Ovülasyon testi alıp takip edin 1-2 ay en neti öyle anlaşılıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…