Reglde azalma

elifgh

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2024
19
3
24
Merhaba kızlar reglm 2 gün gecikti . Sonra ki gün az bi kanamam oldu 2. Gün kahverengiye yakın geldi az az tabi 3. Gün de kahverengi bi leke geldi kesildi. Normalde adetim 7 gün ve ağrılı geçer bu sefer ağrısız ve 3 gün sürdü . Nedir bileniniz var mi ?

Bende bu ay aynı durumu yaşadım doktorra gitmeyi düşünüyorum bu hafta
Benimde daha yeni dün oldu bitti. Bende aldım randevu. Merak ettim gitmeden bilen ya da bu durumu yaşayan birileri var mı diye .İnşallah bi sorunla karşılaşmayız

Bana stres ve ağrı kesici etki ediyor denildi ama bu tarz bir durum var mı sende

Hormonal değişimler hava değişikliği stres birçok şey regli düzenini etkileyebilir. Sık tekrar etmedikçe sorun olacağını sanmıyorum

Hormonal değişimler hava değişikliği stres birçok şey regli düzenini etkileyebilir. Sık tekrar etmedikçe sorun olacağını sanmıyorum
Geçen ay da ilk 3gün kanama oldu az normalde yoğun kanamam olurdu . Sonraki 3 gün de kahverengi geldi . Bu ay da böyle bir şey oldu.

benimde gecen ay boyleydi 5 gun surerken 2 gun tam oldu 3.gun akinti seklinde geldi bitti bu ay da 17.gunde lekelenme oldu basit kist varmis kistlerde adet miktarini etkileyebiliyor oyle birseyde olabilir mevsimselde olabilir bir sonraki adetde oyle olursa kontrole gidebilirsiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…