Regl oldum amaaaa

cikolata86

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Mart 2009
2.118
0
geçen ay regl 27 şubattaydı. 28 günde bir oluyorum. bu ay ovulasyondan sonra bebek yapmaya karar verdik. ovulasyondan3 yada 4 gün sonra başladık. normal olarak bu ay bebiş haberi değil regl bekliyordum. Regl tam gününde dün geldi. ama 2 gündür gelen miktar çok afedersiniz 1 pedi anca doldurur. Normalde ilk 3 günüm çok yoğun geçiyor. Bu ay böyle bir yoğunluk yok. hatta ilk günlerin geceleri uykumdan kalkıp değiştiriyordum çok yoğundu. şimdi niye azaldı anlayamıyorum. direk bunu düşünmek istemesemde kafamı kurcalayan şey, üzerinemi gördüm böyle bişi yaşayan oldumu yardımlarınızı bekliyorum kafam karışık. :uhm:fisfisfis

evet arkadaşım aynen böle bişey yaşamıştı. bebek çok istiyordu ama adetliyken hamile olduğunu öğrendi. oda aynen senin gibi çok az olduğunu söylemişti. hamile olma ihtimalin çok yüksek

ben zaten anlam hiç veremiyorum regl den bi kaç gün önce bi mide bulantısı başladı. ama çalışmalar ovulasyondan sora başladığından heralde psikolojiktir diyordum hala devam ediyor hala psikolojiktir diyorum. bi test yapsam çıkarmı varsa regl iken

benimde aynı olmuştu 3 gün falan sürmüştü adetim ben bi test yap derim inşallah bu mübarek günde hayırlı güzel haberler verirsin bize

canım eğer çok azsa üzerine görmüş olabilirsin sen ovulasyon tarihlerine bakma onlarda sapma olabiliyor bazen geç döllenme mesela ovulasyon tarihinde değişmeden oluyor bence bir test yaptır her durumda adetinde azalma olması doktorun bakması gereken bişey inşallah hamilesindir canım

ay şimdi ümitlendim kızlar kaydirigubbakcemile5
damla damla kadar az gelmşyor ama dediğim gibi toplasan 1 pedi anca dolduracak kadar geldi. bu normal değil. hani hamiş değilsem bile sanırım dr a görünmem gerekebilir.

kızımdada böyle olmuştu ama ay ne biliyim bu defa ihtimal vermiyorum ovuslasyonu dikkate alaraktan :uhm:

testmi yap diyorsun yani
kafam karışık o halde regl bitmesini bekleyim. çok merak ediyorum kaç gün süreceğini. eğer mikarda artış olursa ne ala.

ama artmazda regl biterse test yaparım sağol cnm

ben de seninle aynı durumdayım bugün 3. gün ama dün gece kesildi bir daha da gelmedi hayırlsı bakalım ben de yarın sabah test yapıcam evde.

bugün 5. günüm normal miktarda gelmedi az az geldi ama 5 gün sürdü sanırım test yapmama gerek kalmadı kızlar haber vereyim dedim. kısmetse nisana diyorum artık

başka yorumu olan arkadaşlar yokmu başınızdan böyle bişi geçtimi :Saruboceq:

arkadaşım aynı senin gibi tam reglı günümde adet oldum ama toplam bir pedi kullanamadım çok az oldu ve rengi kahverengıydı dr. gttım kesin bi sorun var dıye hamıle oldugumu ögrendım.. benım sonu hüsranla sonuçlandı kaybettım bebegımı inş. hamılesındır ve bebegını sağlıklı bir şekilde kucagına alırsın sevgıler..

X