regl kanının garip gelmesi

raveeeennn

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2022
170
53
24
merhabalar son dört aydır (öncesinde bir kez ertesi gün hapı almıştım) garip regl oluyorum. Baya baya pıhtılı uzayan kanlı falan... her zmaan gününde ve normal zamanda normal miktarda, normal aralıklarla geliyor fakat regl kanım hep pıhtılı bunun bir sebebi olabilir mi ? bilen varsa yanıtlarsa çok sevinirim..

merhabalar son dört aydır (öncesinde bir kez ertesi gün hapı almıştım) garip regl oluyorum. Baya baya pıhtılı uzayan kanlı falan... her zmaan gününde ve normal zamanda normal miktarda, normal aralıklarla geliyor fakat regl kanım hep pıhtılı bunun bir sebebi olabilir mi ? bilen varsa yanıtlarsa çok sevinirim..

Pıhtılı kanama, kanamanın çok olduğu durumlarda oluyor diye biliyorum. 4 aydır bu şekildeyse bir kadın doğum uzmanına görünmenizde fayda var. En azından normal mi değil mi onu öğrenirisniz.

Uzun süreli uzanma ve uzun süreli oturma gibi durumlarda kan haznede pıhtılaşmaya başlıyor. Eğer böyle bi durum yoksa sizde hormonal dengeniz ilaçtan dolayı bozulmuş olabilir. Kadın hastalıkları ve doğum uzmanına gitmenizi tavsiye ederim. İhmal etmeyin lütfen.

X