Regl kanaması azlığı

Umutvari

Üye
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2023
860
399
Kızlar selam. Son 3-4 aydır regl kanım çok azalmaya başladı bu durum beni korkutuyor. Dün reglimin ilk günüydü. 2 ped değiştirdim. Bugün 2. Günü yine 2 ped anca doldu diyebilirim. Yarın ve sonraki gün de bir tane kullanıp 4. Gün reglim biter diye düşünüyorum. 3 -4 aydır böyle hep. 2 ay önce hormon testlerime bakıldı ultrason çekildi hiç bir şey çıkmadı. Hormon testlerim şöyle ;
Fsh :8
Amh :1.80
Lh: 3.90
E2: 42
Prolaktin :11
Doktor testlerin gayet normal dedi. Ultrasonda tertemiz. 5 sağda 5 solda toplamda 10 follikül var dedi. Gebe kalmaya çalışıyorum 2-3 aydır. Ama neden regl kanım bu kadar az anlamadım (( benim givi olan bar mı acaba

rahimde yapışma olabilirmi bende aylarca olmamıştım.sonra rahimde yapışma çıkmıstı
Canım sen hiç mi regl olmadın yoksa ben gibi az mı oluyordu kanaman ? Rahimde yapışma varsa ultrasonda görünür mü ? Doktor öyle bir şeyden söz etmedi. Bi de 4 ay öncesine kadar normaldi kendi kendine yapışır mı öyle

üşütmekten olabiliyor,iltihaptan falan. önce hiç olmuyordum sonra azar azar olmaya başladım. rahim filminde çıkmıştı canım

İnşallah yoktur. Ben iki ay önce doktora böyle bir durum olanilir mi dediğimde hayır tüplerin gayet iyi durumda görünüyor demişti ama rahim filmi olmadan ultrasonla bu kanıya nasıl vardı anlamadım
tüplerle ilğili değil canım bu yapışma rahim ağzı falan yapısıyor adet kanı içerde kalıyor bana doktor öyle anlatmıstı

tüplerle ilğili değil canım bu yapışma rahim ağzı falan yapısıyor adet kanı içerde kalıyor bana doktor öyle anlatmıstı
Anladım canım. 3 farklı doktor ultrasonla baktı öyle bir şey görmedi. İlaçlı tomografi çekindim o da temiz çıktı. Bi de karından ultrasonla baktılar onda da öyle bir şey çıkmadı. Ama yine de rahim filmi şart mıdır sence

canım bilemiyorum doktordan doktora değişiyor.belki farklı bir durum var illa yapışıklık var demiyorum sadece doktoruna bir sor.

Son 4 senedir benim de reglim çok az ama sonuçlarım normal. Doktorum reglinin miktarı, rengi onemli degil onemli olan regl oluyor olman demişti.

Son 4 senedir benim de reglim çok az ama sonuçlarım normal. Doktorum reglinin miktarı, rengi onemli degil onemli olan regl oluyor olman demişti.
Aynısını bana da söyledi. Hatta ben günü gününe saati saatine olurum. Önemli olan her ay adet görüyor olman dedi. Ama gebelik düşündüğüm için sanırım insan bi korkuyor

Aynısını bana da söyledi. Hatta ben günü gününe saati saatine olurum. Önemli olan her ay adet görüyor olman dedi. Ama gebelik düşündüğüm için sanırım insan bi korkuyor
Kistiniz fln varsa o da etkiliyo olabilir, benim var ve bn ona baglıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…