Regl ile hamilelik belirtisin de ağrı anlamın da hiç mi fark yok?

sukran098

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2024
25
1
25
1 gün adetim gecikti sarı ve beyaz akıntı mevcut adet olacakmışım gibi şiddetli kasık ağrısı çekiyorum gebelik testi dün yaptım negatifti merak ettiğim özellikle hamile arkadaşlarımız varsa yani regl ağrısından ufakta olsa bir farkı yok mu hamilelikte kasık ağrısının sökülememek gibi bir ağrı belirti sayılır mı hamileler de kasık ağrısı ara ara oluyor diye gördüm burada hep böyle sürekli bir ağrıdan bahsediyorum kendisini hep hissettiren bir baskı ve ağrı var kasıklarım da belim de hiç gitmiyor adet olacağımı düşündüğüm için ağrı kesici ilaçta kullandım 5 gündür ağrım var 2 gün önce kullandım ve yarın sınavlarım da var ne yapacağıma karar veremedim ağrı kesici kullansam mı?

Regl ve gebelik belirtileri neredeyse aynı ama ben hamile olduğumda kasıklarımda seyirme oluyordu kalp atıyor gibi bir de göğüslerim regl gununden baya önce ağrımaya başlamıştı kasık ağrısı da vardı ama regl öncesi ağrıyla hemen hemen aynı gibiydi ama sürekli ağrı normal değil doktora görünsen çok iyi olur

Regl ve gebelik belirtileri neredeyse aynı ama ben hamile olduğumda kasıklarımda seyirme oluyordu kalp atıyor gibi bir de göğüslerim regl gununden baya önce ağrımaya başlamıştı kasık ağrısı da vardı ama regl öncesi ağrıyla hemen hemen aynı gibiydi ama sürekli ağrı normal değil doktora görünsen çok iyi olur
Teşekkür ederim öncellikle benim bu zamana kadar her zaman regl öncesi ağrılarım oldu zaten olduktan sonra çok şiddetli geçiyor benim ve maalesef normalmiş doktora da gittim. Yani sürekli kendisini hissettiren bir ağrı yoktu değil mi adet zamanınız yaklaştıkça. Benim bu sürekli hissettiren ağrı sadece 5 gündür var göğüslerim baya hassaslaştı ama tamamen regl belirtilerim ve ayırt etmenin bir yolu yok sanırım.

Teşekkür ederim öncellikle benim bu zamana kadar her zaman regl öncesi ağrılarım oldu zaten olduktan sonra çok şiddetli geçiyor benim ve maalesef normalmiş doktora da gittim. Yani sürekli kendisini hissettiren bir ağrı yoktu değil mi adet zamanınız yaklaştıkça. Benim bu sürekli hissettiren ağrı sadece 5 gündür var göğüslerim baya hassaslaştı ama tamamen regl belirtilerim ve ayırt etmenin bir yolu yok sanırım.
Yok surekli ağrı olmaz ama test falan yaptın mı Allah korusun dış gebelik falan olmasindan korktum şimdi
Benim de evlendikten sonra regl öncesi ağrım olmaya başladı sebebini hiç bilmiyorum

Yok surekli ağrı olmaz ama test falan yaptın mı Allah korusun dış gebelik falan olmasindan korktum şimdi
Benim de evlendikten sonra regl öncesi ağrım olmaya başladı sebebini hiç bilmiyorum
Dün gebelik testi yapmıştım negatifti tekrar yapmadım hiç Allah korusun ama dış gebelik olduğunu düşünmüyorum kendimi bildim bileli adet öncesi ve adetin ilk iki günü ağrılarım çok olur bekarken de böyleydi şimdi de böyle muhtemelen adet olucam her regl öncesi sarı akıntım da olur yine sarı akıntı var ama kanamam hiç yok

İlk gebeliğim bariz bir şişkinlik ve gaz vardı karnımda. Adete benzer bir ağrı vardı ama gelip giden tarzda ağrıydı. Şimdi 2. Gebeliğim ama regl den hiç ayırt edemedim bu sefer kesin regl olacağım diyordum yani değişebiliyor. Karnımda seyirmeler bende de oldu ama regl olacağım zaman da oluyordu bunun sebebi de zaten rahim kasılmaları.

Evet hemen hemen aynı ben kızıma hamileyken hiç anlamadım beklemiyordum açıkçası bekleseydim muhtemelen belirtileri yorabilirdim hamileliğe.
Hatırladığım şey aynı regl ağrısıydı. Sökülecek ama bir türlü gelmeyen regl ağrısıydı.
Hatta soğan suyu yapmıştım sökülsün diye.
Benim regl ağrım normalde de olduğu için aynı onun gibi bir ağrıydı.

İlk gebeliğim bariz bir şişkinlik ve gaz vardı karnımda. Adete benzer bir ağrı vardı ama gelip giden tarzda ağrıydı. Şimdi 2. Gebeliğim ama regl den hiç ayırt edemedim bu sefer kesin regl olacağım diyordum yani değişebiliyor. Karnımda seyirmeler bende de oldu ama regl olacağım zaman da oluyordu bunun sebebi de zaten rahim kasılmaları.
Ben de şu an kesin regl olucam diye bekliyorum benim de burada okuduğum aralıklı ve hafif ağrılar olduğuydu benim çok ağrım var sökülmüyor gibi ağrı çekiyorum sanki adetim yeni başlamış ağrısı var yarın sınavım olmasa takmazdım

Evet hemen hemen aynı ben kızıma hamileyken hiç anlamadım beklemiyordum açıkçası bekleseydim muhtemelen belirtileri yorabilirdim hamileliğe.
Hatırladığım şey aynı regl ağrısıydı. Sökülecek ama bir türlü gelmeyen regl ağrısıydı.
Hatta soğan suyu yapmıştım sökülsün diye.
Benim regl ağrım normalde de olduğu için aynı onun gibi bir ağrıydı.
Ya hamilelik belirtileri ağrıları gerçekten böyle çok mu? Benim regl sancılarım çok şiddetli olur her ay bu ağrıyı çekiyorum hamilelikte regl olmam diye düşünüp ohh ne güzel 9 ay rahat olurum diye düşünüyordum😅 şu an hissettiğim tam da söylediğiniz gibi sökülememek yarın sınavım var bende soğan suyu yapsam mı söktürür mü hemen

Ya hamilelik belirtileri ağrıları gerçekten böyle çok mu? Benim regl sancılarım çok şiddetli olur her ay bu ağrıyı çekiyorum hamilelikte regl olmam diye düşünüp ohh ne güzel 9 ay rahat olurum diye düşünüyordum😅 şu an hissettiğim tam da söylediğiniz gibi sökülememek yarın sınavım var bende soğan suyu yapsam mı söktürür mü hemen
Canım herkesin çok çok farklı oluyor belirtileri kimi hiç ağrı hissetmiyor kimi de böyle ağrılı oluyor ama sürekli olmuyor reflü ağrısı benim bir kaç gün sonra kesilmişti 🥰
Şuan belli olmadığı için bence içmeyin düşük yapmaya sebep olabiliyormuş. Ben bilmediğim için içmiştim ama çok şükür bişey olmadı🫠

Canım herkesin çok çok farklı oluyor belirtileri kimi hiç ağrı hissetmiyor kimi de böyle ağrılı oluyor ama sürekli olmuyor reflü ağrısı benim bir kaç gün sonra kesilmişti 🥰
Şuan belli olmadığı için bence içmeyin düşük yapmaya sebep olabiliyormuş. Ben bilmediğim için içmiştim ama çok şükür bişey olmadı🫠
Hala adet olmadım dün tekrar idrar testi yaptım negatif muhtemelen adet olucam ve sökülemiyorum bir iki gün daha olmazsam artık söktürücü kullanayım bu pazar kpss sınavım var. Ben maalesef ayırt edemiyorum kasık ağrısı,bel ağrısı, şişkinlik, göğüs hassasiyeti çok fazla ama hepsi zaten ben de adet öncesi oluyordu tek farklı olan normalde sarı akıntı olurdu bir kaç gün sonra adetim sökülüyordu şu an sarı akıntım tamamen kesildi yerine beyaz akıntı gelmeye başladı.

Selam kızlar gerçekten dün geceden başlayan regl ağrısı gibi bir ağrı mevcutt. Adetime bugün itibariyle 4 gün var. Yani normalde de adetim ağrılı olur daa. 1 gün önceden falan olurdu böyle 4-5 gün önceden olmamıştı hiç 😅 gece inanılmaz bi halsizlik. Karnımda bişeyler pat pat ediyor gaz gibi bi de regl ağrısıgibi. Ay bu belirti saylır mı acaba hahah

Merhaba. Hamile misiniz son durum nedir

Reglle hamilelik belirtileri ilk başlarda hemen hemen aynı sadece bende şu fark oluyordu insan bedenini tanır sarı akıntı regl belirtisi akıntı hafiften koyulaşirsa ve tuhaf bir koku oluyor pis değil ama regl kokusu işte ben hissediyorum hamilelikte o olmuyor. Akıntı tamamen bembeyaz kalıyor hatta adet dönemine girdin günler geçiyor ama akıntı süt gibi beyaz oluyor hiç sarı kahverengi olmadı bende sadece iki üç hafta geçince olmuştu bir kez ilk etapta gebeliği tanıyor insan bir de hissediyorsun.

bende aylarca kendimi dinledim her ay bi belirti bulmaya çalışırdım burdaki yorumlara bakardım benim beklenen adet günümden önceki gece bel sırt ağrısı oldu normalde hiç olmaz ve kasık ağrısı yürürken iki kasığımdada hissettim normalde çok sancılı geçer reglim apranax boyutunda. ama gebelik düşünürken içmedim parolla geciştirmeye calıstım oda zor oldu bende sarı akıntı oldu birazda şeffaf. kiminde sarı olmuyor belki iltihapta vardır bende Rabbim isteyen herkese nasip etsin🤲🏻🤲🏻

Merhaba benimde reglime 1 haftam var fakat sanki yarın olacakmışım gibi 3 gündür devam eden bir kasık ağrım,halsizliğim,sık idrasa çıkma ve bel ağrısı yaşıyorum yaklaşık bir hafta önce korunmasız ilişkiye girdik eşimle ihtimal olabilir mi ?

Merhaba benimde reglime 1 haftam var fakat sanki yarın olacakmışım gibi 3 gündür devam eden bir kasık ağrım,halsizliğim,sık idrasa çıkma ve bel ağrısı yaşıyorum yaklaşık bir hafta önce korunmasız ilişkiye girdik eşimle ihtimal olabilir mi ?
Bnde ayni seyleri yaşıyorum 5 gun once yaşadım korunmasız ihtimali merak.ediyorum 2 gun var simdi reglime

Test yapmak için de erken ne yapacağımı şaşırdım ihtimal düşük de olsa insanı garip hissettiriyor,sizin içinde hayırlısı olsun inşallah sonucu yine haber verir misiniz

Merhabalar hanımlar benim bugub itibariyle adetim 3 gün geçti. Dün aşırı sancım vardı regl olucak gibi zatn o sancidan dolayı sürekli wc gittim en son sancım durdu kendimi temizmeleyince böyle akıntının içinde sanki Kahve tozları gibi birseyelr vardı. Sonra sancı kesildi akşam 3 saat sabit oturdum kasıklarıma ağrı girdi kendimi duzeltincw kesildi. Bugün yine aşırı sancım var. Az önce aniden ayağa kalktım birden sağ kasığıma iğne batması gibi ani bir ağrı girdi . Ama kan vs hiç birswh yok . Pocus hastayım ve regl ara ara duzlei ara ara düzensiz. Sizce hamilelik olabilir mi yoksa . Regl kanimi bu sökülmeyn .

Merhabalar hanımlar benim bugub itibariyle adetim 3 gün geçti. Dün aşırı sancım vardı regl olucak gibi zatn o sancidan dolayı sürekli wc gittim en son sancım durdu kendimi temizmeleyince böyle akıntının içinde sanki Kahve tozları gibi birseyelr vardı. Sonra sancı kesildi akşam 3 saat sabit oturdum kasıklarıma ağrı girdi kendimi duzeltincw kesildi. Bugün yine aşırı sancım var. Az önce aniden ayağa kalktım birden sağ kasığıma iğne batması gibi ani bir ağrı girdi . Ama kan vs hiç birswh yok . Pocus hastayım ve regl ara ara duzlei ara ara düzensiz. Sizce hamilelik olabilir mi yoksa . Regl kanimi bu sökülmeyn .
Merhabalar
Herkesin belirtisi başka olabilir belki ama bende sürekli bir sanci yoktu,anlık giriyor gidiyordu
Kasiklarima hizli yürüyünce ya da ayakta çok durunca giriyordu, oturunca uzaninca geçiyordu
Ama adetiniz gecikmiş, test yaptınız mı

X