Regl günüm düğün tarihine denk getirmek istemiyorum

6 ay kadar önce evlendim, düğünü planladığımız tarihten iki ay önce aile hekimime gidip balayı zamanında adet görmek istemediğimi ve doğum kontrol yöntemi haplardan kullanmak istediğimi söyledim. Beraber günleri hesaplayıp ona göre başlangıç tarihi belirledik ve ben hap kullanmaya başladım. İstediğimiz oldu. İlaç ismi vermeyeceğim ama doktor önerisiyle adet tarihini de düzenleyen ve adet günlerinde demir desteği de içeren haplar var.

Kız evi düz eşyalarını al regl zorun ney. 7gün sonra olsun. Ne olcak koca hep senin artık.
Ha düğünde oynarken rahat edemezsin doğru. Hap atarsın takma kafana. Allah huzurlu yuva kurmayı nasip etsin dua ette.

Daha bir sene var antibiyotik içsen günü değişiyor bence erken telaş yapıyorsunuz

Regl hesaplayıcılar var onlardan bak bari

Benim reglim düğüne denk geliyordu. Ben p ile başlayan geciktirici kullandım. Balayı biterken kullanmayı bıraktım ve bıraktıktan 2 gün sonra regl oldum. Genelde regl lerim tatile denk gelir ve kullanırım. Bırakınca da hemen olurum. Bir sıkıntısını görmedim fakat her bünye bir değildir. Hele bir 2025 gelsin ona göre hareket edersin. Denk geliyorsa eğer Kadın doğuma gözükürsün.

Regl uygulamalarını indirirseniz eğer tahmini olarak uzun süreli gösteriyor. Biz tatil planlarımızı ona göre yapıyorduk bi göz atıyorduk yani eşimle. Bir de düğünden önce ben kadın doğuma gitmiştim, korunma için ve genel kontrol amaçlı o da bana düğün tarihini sormuştu, eğer denk gelirse şunu kullan diye bir ilaç yazmıştı.

Allah akıl fikir versin be aşko . 1 seneye hersey okey aynı kalacak bir tek bu mu sorun hahahha

birkac ay onceden dogum kontrol hapi kullanmaya basla. adetin ilk ay ilk adet gününde basliyorsun, 21 gun sonra hap bitiyor. 3 -4 gune kalmadan adet oluyorsun.
oyle zaten biraz geri çekilir. 28 günde bir adet olduğun icin zaten ayin basindan ayin sonuna cekilmis olur

Adet gecıktırıcı kullan hıc bı zararı yok ben tatıle gıdıcem zaman adet gunu denk gelınce kullanıyorum ılacı bıraktıkdan 3 gun ıcınde adet oluyorsun zaten herhangı bı sorun olmuyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…