Regl gecikmesi

eslinnnkk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2024
31
7
27
Eylül ayının 14 ünde ilişkiye girdim prezervatif ile ama içime bosalma vs olmadı. Reglm düzenli bir şekilde ilerliyordu eylülün 8 nde bitmişti. 23 24 günde bir regl oluyorum. Fakat geçen yıl 30 günde 1 veya 32 günde bir regl oluyordum. Bu seneden seneye değişiklik gösterebiliyor.Bu ay regl olmadım ayın 3 ünde olmam gerekti 8 gün geciktim. Evde 2 kez test yaptım dün ve önce ki gün fakat gebelik testim negatif çıktı. Regl ağrım var bir kaç gündür. Akıntım yok denilebilecek kadar az. Akıntım çok olurdu ama bu aralar hiç yok gibi. Hamilemiyim acaba. Çok sıkıntı yaptım. Cevaplarsanız sevinirim.

Valla kuzucum hamile olduğunu düşünmüyorum keza yumurtlama zamanına denk gelicekte tek bir kere cinsel ilişki yaşayıp hamile kalan kadın var ama yüzdelik kısımlarda bile sen yoksun diyebilirim keza prezervatif var diyorsun imkanı yok ki prezervatifi çıkartırken yırtıktık herhangi bir delik görmediyseniz sorun yok çok zor bi ihtimal, şahsen ben her cinsel ilişki yaşadığımda regl günüme de 2 3 gün varsa şayet , 3 4 reglim gecikebiliyor oda işte fazla veya kuruluktan veya herhangi bir vajinal enfeksiyon geçiren kişiler regl gecikmesi de yaşayabilir yani sözüm şu içini ferah tut hamile felan değilsin kasıklarının ağrımasının sebebi de bir kaç güne regl olacağın için .. unutma streste psikolojik olarak reglinizi geciktiriyor acaba hamile miyim sorusunu stresini üzerinizden atın salın sakin olunnn lütfen

Döngüme baktığımda malesef yumurtlama gününe denk gelmiş hamile kalma olasılığı orta yazıyor ilişki yaşadığım gün. Hala olmadım aşırı takılıyorum bu kadar gecikmezdim çünkü inşallah strestendir

İlişki üzerinden 14 gün geçince testte çıkardı hamile değilsindir stresten falan gecikiyodur

Yumurtlama gününün olması önemli bi etken değil keza prezervatifle korunma sağlamışsınız prezervatif delik olacak patlamış olacaktaaa sen anca öyle gebe kalabilirsin balım Stresten kesin canım benim dediğim gibi kendini bırak kuruntu yapma hatta duşa girdiğin zaman kasıklarına sıcak su tut , regl getirici çaylar var mesela hem seni sakinleştirir hemde reglinin sökülmesine de yardımcı olur bak bi kaç güne kızlar regl oldum gebe değilmişim yazıcaksın

O kendinden çok emin çift kullandı üstelik. Hiç bu kadar gecikmedim o yüzden çok stres yaptım. Sabah test yaptım direk negatif çıktı yine. İnsallah çok teşekkür ederim çok naziksiniz

O kendinden çok emin çift kullandı üstelik. Hiç bu kadar gecikmedim o yüzden çok stres yaptım. Sabah test yaptım direk negatif çıktı yine. İnsallah çok teşekkür ederim çok naziksiniz
Rica ederim canım benim

Merhaba. Kan testim çıktı. BHCG 2.3. Yani gebelik yok dimi bakarmısınız yükledim ekran görüntüsü. Ve değer çıkmaz dimi
Merhaba canım regl günün tam kaç gün gecikmişti ? Şuan verdiğin kanda evet gebelik görünmüyor

Merhaba canım regl günün tam kaç gün gecikmişti ? Şuan verdiğin kanda evet gebelik görünmüyor
Normalde her ay düzenli oluyordum. Benim bu yıl 23 günde bir dönüyor Reglm yani eylülün 3 ünde oldum normalde de ekimin 3 veya 4 ünde olmam gerekti. Ama geçen yıl 30 günde bir oluyordum. Döngü uygulamama baktığımda gecikme 11 gün yazıyor. Fakat benim hesaplamama göre eğer ki 23 günde bir olsaydım bu ay. 9 gün gecikmiş oluyorum.

Anladım canım yani kanda gebelik yok olsa çıkardı diye düşünüyorum keza 14 Eylül cinsel ilişki yaşamışsın o zamandan bu zamana 28 gün geçmiş her halukarda kan testinde çıkardı yani çözüm bulup seni rahatlatmak istiyorum çünkü evham yapıyorsun ve bu regl gecikmene daha da etkisi oluyo inan peki hiç antibiyotik kullandın mı ? Veya yumurtalık kistin felan olabilir mi

Hayır hiç bir şey kullanmadım ağrı kesici dahil almadım bu ay. Neden geciktim hiç bilmiyorum stresli çok günler geçirdim böyle olmazdı. Umarım mevsim geçişlerindendir yada strestendir. Dünden beri pek Reglm ağrımda yok. Dün gece nane çayı yaptım içtim

Yani onları sormamdaki amaç şu antibiyotik kullanımlarında da regl bazen gecikebiliyor keza yumurtalık kistlerinde de regl düzensiz oluyor bi ayı bi ayını tutmuyor sen nane çayı adaçayı papatya çayı iç bunlar iyi gelicektir papatya çayı içmeni öneririm sakinleştirir bu kuruntuları düşünmemene yardımcı olur gece güzel uyumana da yardımcı olur sen ne kadar stres yapmaz isen o kadar da hormonların kendini salıp eninde sonunda reglini söküp atıcaktır içini ferah tut herşerde bi hayır vardır

O kadar çok yardımcı oldunuz ki gerçekten çok teşekkür ediyorum çok insallah regl olduğumda ilk size haber vericem

O kadar çok yardımcı oldunuz ki gerçekten çok teşekkür ediyorum çok insallah regl olduğumda ilk size haber vericem
Rica ederim canım benim birbirimize yardımcı olmak bilgilerimizi tecrübelerimizi paylaşmak için var bu platform yaz bana muhakkak bekliyorum güzel haberlerini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…