Regl bittikten sonra kanama gelmesi

Noir29

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
21 Şubat 2021
466
1.003
Kızlar selam
Ben 10 mayısta regl oldum bittim 4-5 gün sürer temizlendim bugün biteli 5 gün oldu bugün kasığıma bir ağrı girdi bende yeni farkettim 1 tl büyüklüğünde kan gelmiş iç çamaşırımda görünce korktum neden kaynaklanıyordur bilgisi olan varmı

Yumurtlama kanaması olabilir belki

Bunu ilk defa duyuyorum Ne çabuk yumurtlamışım yahu
Aylar önce aynı durumu yaşadım adetten tam 1 hafta sonra falan olması lazım kan geliyordu leke şeklinde. doktora gittim bana yumurtlayınca kan gelebilir normal demişti kanın ne zaman geldiği önemli yani şu an bende de kan geliyor ama yumurtlama dönemim geçeli baya oldu kadın vücudunu anlamak çok zor

Evet geröekten çok zor yumurtlamalar şaşabiliyor tutturursak ne ala korktum bende ilk kez başıma geldi neden oldu acaba dedim baktım bulamadım birşey bu arayı değerlendireyim mi yani acaba

Evet geröekten çok zor yumurtlamalar şaşabiliyor tutturursak ne ala korktum bende ilk kez başıma geldi neden oldu acaba dedim baktım bulamadım birşey bu arayı değerlendireyim mi yani acaba
Yani değerlendir istersen en azından aklında acaba mı diye şüphe kalmaz eger bebek düşünüyorsan kesinlikle ovulasyon testiyle takip yap

Yani değerlendir istersen en azından aklında acaba mı diye şüphe kalmaz eger bebek düşünüyorsan kesinlikle ovulasyon testiyle takip yap
Tamam kuzucumm bu arayı değerlendireyim çok teşekkür ederim canımmm

canım bu ay banada oldu 17sinde reglim termizlendi 18 akşam aynen senin gibi lekelendim ve bugün hala devam ediyor nedir meraktayım bu kadar çabuk yumurtlanır mı

canım bu ay banada oldu 17sinde reglim termizlendi 18 akşam aynen senin gibi lekelendim ve bugün hala devam ediyor nedir meraktayım bu kadar çabuk yumurtlanır mı
Bende anlamadım kuzum bende şimdilik birşey yok ama sanki gelcekgibi böyle ıslaklık var neden anlamadım ya tamamen temizlenmişmiydin

Bende anlamadım kuzum bende şimdilik birşey yok ama sanki gelcekgibi böyle ıslaklık var neden anlamadım ya tamamen temizlenmişmiydin
evet pazartesi akşamı tamamen tamizlendi dün akşamdan beri yine lekelenerek devam ediyor yoğun kanama gibi değil idrarımda birşey yok iç çamaşırıma ve peçeteye geliyor

evet pazartesi akşamı tamamen tamizlendi dün akşamdan beri yine lekelenerek devam ediyor yoğun kanama gibi değil idrarımda birşey yok iç çamaşırıma ve peçeteye geliyor
Benimde dünden beri tık yok ama kokulu bir akıntım oldu

Merhaba. Benim de bu ay adetim bitti derken bittiği gün kaldığı yerden tekrar başladı yarım gün falan kanama sürdü ilk başta koku yoktu sonra kokulu oldu. lekelenme olarak ertesi gün kokusuz şekilde devam etti ve o gün bitti. Doktor içinde kalan kandır dedi ama hayatımda ilk defa böyle bir şey yaşadım çok stresli olduğum bir dönemdeyim belki stresten de olmuş olabilir. Smear ve hpv testi yaptırdım sonuçlarımı bekliyorum. Bence böyle şeyler ihmal edilmemeli, bir doktora gitmenizi tavsiye ederim. Çok geçmiş olsun

Teşekkür ederim canım gideceğim dr a çok kayda değet bir akıntı değildi gelmedi sonra

Kuzum valla iş güç pek giremiyorum buralara da gelmedi birdaha akıntım var sadece köpüksü anlamadım
Heh tamam o zaman sevindim canım doktor bana da kanama devam ederse muayene gel demişti de sen yine de bir doktora git ama en azından kontrole gitmiş olursun köpüksü akıntı niye oluyor acaba

Heh tamam o zaman sevindim canım doktor bana da kanama devam ederse muayene gel demişti de sen yine de bir doktora git ama en azından kontrole gitmiş olursun köpüksü akıntı niye oluyor acaba
Kız yumurtluyormuşum ondanmış 8 inde gideceğim hastaneye bide inofolic başladım ya ben bu ay ondan sanırım köpük

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…