Regl biter bitmez hamile kalabilir miyim?

sazanus

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2011
19
0
Merhaba,

Biliyorum hemen hayır diyeceksiniz ama benim reglim 5 gün sürüyor genelde, en fazla 6.

12 gün hesabına göre de takvim oluşturduk ama, sizce 7. gün olması kesinlikle yumurtanın oluşmadığı anlamına mı gelir?

Şimdiden teşekkür ederim.

Kimsenin fikri yok mu?

Yeni üye oldum buraya, sorular böyle yanıtsız mı kalıyor?

canım tabiki kalınır neden kalınmasın bazı bayanlar ne zaman cinsellik yasarlarsa yasasınlar hamile kalıyorlar benim bi arkadasım adetine 2 gün kala hamile kaldı ama bakıldıgında imkansız deniyor Allah nasip ederse her zaman olur

aynen bncede zamanı yok bunun kaç aydr yumrtlama zamanı takp ediyrm ama tık yok... bazı arkdşlrım kornmayı bırktıktan 1 hafta içnde bile hamile kalıyo.. yetrki rabbim istesin... BİZ İSTERSEK DEĞİL, RABBİM İSTERSE HAMİLE KALIRIZ....

Aynı fikirdeyim canım Allah ne zaman ol dese o zaman olur nasiple bu işler biz ne kadar ugrasırsak ugrasalım olmayınca olmaz o yüzden hayırlı zamanda olması için dua etmek lazım Allah hayırlısıyla versin diye.

aynen cnm işnlh daha çok gecmeden rabbim biizmde hamile kalmamızı ister de ona hayrlı evlatlar yetiştirmemizi nasip edr...

Yağmurgülü ve July, ikinize de çok teşekkür ederim.

İnşallah gönlümüze göre olur.

İyi haberlerini bekliyor olacağım ve iyi haberler vermek istiyorum en kısa zamanda.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…