regl agrısı belde ve karında

LAZ KIZI

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Mart 2007
177
0
dun gece sıddetlı bı sekılde regl agrısı cektım :bbozellıkle belde daha sonra karnıma vurdu sankı her an regl olcak gıbıydım...:1no2:..uzun sure surdu.........bu nedır ??:uhm:? bıılen var mı?:uhm:

canım drunu aramanı tavsiye ederim.yorgunluktan olabilir.yada kasılman olabilir.bi sor istersen.geçmiş olsun.bende dün biraz yoruldum kasıklarım ağrıdı çok gecede bacağıma karamp girdi.dinlenmek şart.

dun gece sıddetlı bı sekılde regl agrısı cektım :bbozellıkle belde daha sonra karnıma vurdu sankı her an regl olcak gıbıydım...:1no2:..uzun sure surdu.........bu nedır ??:uhm:? bıılen var mı?:uhm:

canım yaaa geçmiş olsun ne kadar sürdü bu ağrı ve kaç kez oldu. bende de oluyor ama benim sancı sanırım :çok üzgünüm:
bencede dr unu ara sor ihmal etme.

sagolun arkadaslar......ama dun hıc yorulmadım......kasıklarda agrım olmadı sadece bel ve karında....

daha oncede olmustu dr.a sormustum olur demıstı.....sımdı anneme sordum bendede olurdu dıo..

iste onlar dogum sancilarina hazirliyor seni ya ben ne cektim oglumda dogumda ah ah :)
byardimcimiz olsun az kaldi kizlar ha gayret u bebegimde de alti aylikken den belli cekiyorum
bi geliyor bi gidiyor iste
allah

canım bendede var çok sık değil günde bir iki defa tutuyooo...
sanırım sancılar yavaş yavaş başlıyo...

dün bende de oldu yatarken sağa yada sola dönmek istediğimde resmen öldüm sancıdan ama ben temizlik yapmıştım ondan olabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…