Refleks Testi (Sonu İçin Üzgünüm:P)

Ay allah iylini versin yerimden ziplattin akşam akşam ay cok ötüyüm şuan elim titriyor...kiz evdede tektik ay inanmiyorum nasil bişeydi oo..

allah iyiligini versın ödüm patladı:1shok: valla ama allahtan ses yoktu pc de ama göruntu berbattı o bıle yettı bnı korkutmaya bıde se olsa düşünemıyorm cokkorktum yaaatatlicadiarzu :bbo:

hehehehehe ben bunu bilyiorum ilk yaptigimda vay ne kadar zevkli oyun diye bilgisayara yapismistim nerdeyse sesinide ful actim karsima birden hortlak cikinca sandalyeden firlayarak evdekilerde ciglik atmisti :)))))))))))))))))))))))

he he yemezleeeeeer,,,bu sefer zazanlik yapmadim ilk once yorumlara bakinca anladim,,,olmadi canikom bu sefer olmadiiiiiiiiiiiii:roflol:

Benim sesi açık değldi, ama görüntü yetti..:1shok:.
Ben gerçek bi test sanmıştım oysaki, gayet ciddi götürüyordum noktayı varış noktasınakafamçokkarıştı..

ay ben bunu kocişime yapmazmıyım:dance:.hep biz kadınlarmı korkutulacağız birde onlar zıplasın yerinden değil mi ama?kötükedihüso

ya ses görüntü de berbattı bee:KK43:
çığlık attım be akşam akşam tam dalmışım nerden çıktı o melet üf:KK43:

kesin korkunc birseyyyyyyyyyy
yorumlari okudum korktum bee:1shok:
bakamiycam cunku yanlizimm esim yok hihoyyyt

yarin esim evdeyken bakayim merak ettim valla
sagol paylasim icin

bunu ilk yaptığımda öldüm, öldüm, dirildim hatırlıyorumda şimdi. :1no2:

yorum flnda yoktu tabii okuyup hazırlayalım kendimizi. benneyaptımki

sonuç kötüydü bayağı... :nazar:

Anneeeciğimmmmmmmmmmmm :1shok::1shok:kafamçokkarıştı ayy bayılazakkktımm:jeyyar: çok korktumm ama şimdi nie gülüyorum ki :uhm:kafamçokkarıştılülülülülülü:jeyyar::nazar:

X