Referans dişı beta 218

İnşallah iyi düşünüyorum iyi olur inş sende duyarsın bebeginin kalp atışını benimde 31 i muayene allahim kimsenin elini boş birakmasin

Ewet arkadaşlar bu gebeligimde kürtajla sonuçlandı
Kalp atışları yine duyulmadı
Üzülmüyorum üzülmeyecegim üzülmektende bıktım
Doktor eğer bebek düşünüyorsan birdaha coraspin kullan 1 ay öncesinde dedi belli bir yaştan sonra bebekler tutunamiyor dedi
Onu kullanırsan bebek için iyi olur dedi

Üzüldüm çok geçmiş olsun bu aralar o kadar çok duyuyorum ki bir arkadaşım da yeni kürtaj oldu 12 haftalıktı onun da kalbi durmuş bebeğin Rabbim hepimize sağlıklı bebekler nasip etsin inşallah

Pıhtılaşma var mıydı sizde bu arada yoksa tedbir olarak mı kullan dedi acaba?

Çok geçmiş olsun yaşınız kaç acaba bende coraspirine başladım

Evet pıhtılaşma varmış bilmiyordum yaşım 35 bu yaştan sonra bebeklerde düşük hep olur dedi coraspin kullanmazsanız yine hamile kalırsan iğnede olmazsan yine dusukle kürtajla sonuçlanır dedi doğuma kadar göbekten igne olacaksın dedi ve coraspin kullanacaksın dedi

Çok geçmiş olsun yaşınız kaç acaba bende coraspirine başladım
35 yaş bu yaştan sonra riskli dedi doktor eğer birdaha bebek düşünürsen 1 ay öncesinden ve doğuma kadar coraspin kullanacaksın dedi
Ve göbekten igne olacaksın dedi doğuma kadar
Eğer bunları birdaha kullanmazsanız yine düşük le kürtajla sonuçlanır dedi
Cift çizgiyi görünce grliceksiniz igneye başlıcaz dedi

Rabbim sağlıklı hayırlı evlat nasip etsin inşallah biraz dinlenin bence vücut toparlansın mutlaka kan pıhtılaşması testlerinizi yaptırın

Rabbim sağlıklı hayırlı evlat nasip etsin inşallah biraz dinlenin bence vücut toparlansın mutlaka kan pıhtılaşması testlerinizi yaptırın
Teşekkür ederim amin inşallah evet haklısınız bi süre dinleyeceğim kafamı toplayacağım
Çünkü neyi çok istersek neyin çok üzerine düşersek okadarda olmuyor

Teşekkür ederim amin inşallah evet haklısınız bi süre dinleyeceğim kafamı toplayacağım
Çünkü neyi çok istersek neyin çok üzerine düşersek okadarda olmuyor
Kesinlikle öyle oluyor benimde bir kaybim var şubat ayında yasadim maalesef bakalım önümüzdeki zamanlarda neler olcak hormon testlerinizi yaptırdınız mi siz

Kesinlikle öyle oluyor benimde bir kaybim var şubat ayında yasadim maalesef bakalım önümüzdeki zamanlarda neler olcak hormon testlerinizi yaptırdınız mi siz
Hormon testlerinde bi sıkıntı yok normal hersey
Ama anemi de var bende kan pihtilasiyor oksijen azmış kanımda vesaire vesaire
Dahiliyeden kan tahlili yaptıracağım birde romatizma vardı bende hamile kalmadan 1 sene önce romatizma hapları bobreklerde sıkıntı yaptı
Oda tetiklemis düşuğu

Bende de pıhtılaşma var. Kızımda iğne ve hap kullandım. İkinci bebeğimde iğne kullanmama rağmen düşük oldu. Bende hamile kalmadan coraspin mi kullansam dedim ama doktorum gerek yok dedi. Şüpheye düştüm şimdi.

Sordum bi kac doktora coraspin gunluk kendin içinde kullanabilirsin dedi doktorlar bi zararı yok dedi eger bebek dusunursen coraspini bir ay oncesinden kullan dedi ve cift cizgi gordugun zaman geliyorsun igneye baslicaz dedi bakalim son bir kez bir daha daha denemek istiyoruz bu da kürtajla sonuclanirsa allahin bir bildiği var diyip yoluma bakicam artik

Sordum bi kac doktora coraspin gunluk kendin içinde kullanabilirsin dedi doktorlar bi zararı yok dedi eger bebek dusunursen coraspini bir ay oncesinden kullan dedi ve cift cizgi gordugun zaman geliyorsun igneye baslicaz dedi bakalim son bir kez bir daha daha denemek istiyoruz bu da kürtajla sonuclanirsa allahin bir bildiği var diyip yoluma bakicam artik

İnşallah bu sefer hayırlısıyla sağlıklı bir evlat nasip eder Rabbim size

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…