Ramazanda diyet

emine-ayse

Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2015
5
7
25
Arkadaslar merhaba size sormak istediklerim var simdi ben sahurda
Peynir
Sekersiz cay
Yarim kase corba
1 tane haslanmis yumurta tuzsuz
Salatalik tuzsuz

Iftar
1 tabak corba
1 kase cacik
Yağsız tuzsuz 2 3 kasik salata
1 kasik bulgur pilavi

Aksamda 15 dakika yuruyoruz 10 dakikada spor aletlerindeyiz
Eve geliyorum 50 tane mekik cekip hafif egzersiz yapiyorum.

Bunlari yiyorum ve yapiyorum sizce kilo verirmiyim

Tabiki verirsin ama bence 15 dk yürüyüş az 2 bin adım bile etmez. Bak ben günde 10 bin adım atıyordum rejim yaparken 1 saati geçiyordu 3 günde 1 kilo verdim.
Şuan bıraktım hatta tıka pasa yiyorum sahurda ama Ramazanda bu halde bile kilo veriyorum.
İftardan sonra bol bol su iç sahurda ayrıca leblebi ye çok tok tutuyor

proteın ye iftarda,çorbayı çıkar,cacık bulgur pilavı en hatalı seçim,proteın salata bır dılım ekmek ye,sahurda salatalık mıdenı kazıtır

Tesekkur ederim denicem :) ya yuruyuse aksam ciktigim icin bide iftardan sonra saat ona geliyor ondan fazla yapamyorm ama yinede dencem tesekkrler

proteın ye iftarda,çorbayı çıkar,cacık bulgur pilavı en hatalı seçim,proteın salata bır dılım ekmek ye,sahurda salatalık mıdenı kazıtır
Aslinda kac gundur yemiyorum pilav falan tuzuda pilavda sekeride ekmegide kestim yemiyorum ben sadece bugun yediklerimi yazdim iftardada corba iciyorum ki doyuruyor sizce iftarda ne yiyebilirim bide cacgin ne gibi zarari var bir anlatabilirmisiniz varsa yemem kilo aldirmayan seyler biliyorsanuz soyleyin lutfen :)

o kadar uzun yazamam şeker,muhalif sesleri sevmıyorum,yapamdığım test etmediğim guvenılır olmayan bişey azymıyorum,mıneral tuz al,çok istersen,kesınlıkle çorbanın tokluğu eşiğe kadar der eskiler çok doğruuuuuu,hiç bir besın değeri yok,ve boşaltır mıdeyı,sen sadece dediğmi yap,et balık tavuk,salata ekmek,o kadar yada etli sebze yemeği,yoğurt yeme,bulgur aslaaaa,benden bu kadar,bak nasıl zayıflıcan,not: bütün ömrümü verdım kılolarıma sağlıklı yaşamaya,sonuçmu,çok şükür çok fit sağlılıyım,yaş 40 geldi

iftara kesinlikle protein ekleyin. bakliyat olur, tavuk olur, köfte olur.
pilav yerine 1 dilim tam buğday ekmeği veya çavdar ekmeği yiyebilirsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…