Rakı içmenin kuralları :

bir rakısever olarak ben de bildiklerimi yazayım o zaman:

rakı masasında aslolan muhabbettir ama çok iddialı konular konuşulmaz.

öncesinde başka çeşit bi içki içilmez. bence gerek yok ama çok istenirse sonrasında cila olarak bira içilebilir.

rakı bardakları boş kalmaz. birisi saki olacak bu durumda tabi.

kadehler tokuşturulduktan sonra ilk yudum hep beraber alınır. öyle fondip yapılmaz. ayıptır.

kadeh daima alttan tokuşturulur. aksi yine ayıp kabul edilir.

genelde erkek içkisi olarak kabul edilse de severiz, bayılırız sırnaşık şey bir de tsm eşlik ediyosa muhabbete tadından yenmez.

adabını bilerek içenlere değil sözüm bu onun kişisel tercihidir amma içip de araba kullanan,içip de naralar atan ,içip de eve gidip karısını dövenlere zehir olsun o rakı.........

içmem, içenede mani olmam. ama güzel anlatılmış ne yalan söyliyeyim bir ara acaba denesemmi demedim değilkaydirigubbakcemile3..
neyse, töbe yarabbim :1closedeyes:
mübarek günlerde nerden çıktı bu yazı karşıma , ben işime devam edeyim sırnaşık şey.

rakı sofrasına bayılırım, yanında mezelerde olunca ve candostlarım. keyfime diyecek olmaz. çok güzel bir anlatımdı teşekkürler.

içmiyorum,içenede saygı duymuyorum ve içkiden nefret ediyorummmmmmmmmm...
böyle mübarek bir ayda da bu konunun açılması ayrıca hiç hoş degil...

ilk açılan tarihe şimdi baktım arkadaslar ramazandan önce açılmışş.ama bu konuyu gündeme getirmenizde bi başka saçmalık tabii..

ilk açılan tarihe şimdi baktım arkadaslar ramazandan önce açılmışş.ama bu konuyu gündeme getirmenizde bi başka saçmalık tabii..

Çok üzgünüm çoook Çok üzgünüm çoook Çok üzgünüm çoookBencede canım söylediklerine katılıyorum :kızgın:

Arkadaşlar bu konuda da ikili tartışmaya girmemenizi rica ediyorum.
Hoşlanmadığınız konuları okumayınız.

Forumumuzda ikili tartışma yaratacak mesajlar yazan kişiler ve bu tartışmalara girenler haklı haksız gözetmeksizin uyarı ya da uzaklaştırma almaktadırlar.
Konu dışı yorumda bulunacaksanız hiç yazmayınız lütfen.

Okumamış olanar için forum kuralları :
http://www.kadinlarkulubu.com/forum-manifestosu-t17895/index.html

Son düzenleme:
bu forumda fikir söylemek yasak degil sanırım.bi konu acılmış bende fikrimi söyledim.tartışma çıkarmak degil maksatım.her konuda oldugu gibi konulara olumlu ve olumsuz yaklaşanlar olabilir bu çok dogal...üstüne basa basa söylüyorum NİYETİM ASLA TARTIŞMA ÇIKARMAK DEGİL.zaten diger konulardaki yorumlarımı da incelerseniz bunu anlarsınız.

bu forumda fikir söylemek yasak degil sanırım.bi konu acılmış bende fikrimi söyledim.tartışma çıkarmak degil maksatım.her konuda oldugu gibi konulara olumlu ve olumsuz yaklaşanlar olabilir bu çok dogal...üstüne basa basa söylüyorum NİYETİM ASLA TARTIŞMA ÇIKARMAK DEGİL.zaten diger konulardaki yorumlarımı da incelerseniz bunu anlarsınız.

İşte sorunu burada yaşıyoruz elbette fikir söylemek yasak değil ama fikir ne olabilir?
Konu başlığıyla ilgili olabilir ama sizin mesajınızı okuyalım :

siz burda konuya değil konuya mesaj yazana cevap veriyorsunuz ona göre saçmalık olmayabilir size göre saçmalık olan.Böylece o cevap verir siz verirsiniz başkas katılır vs. konu uzar.Ben de konu bu noktaya gelmeden hatırlatmak isterim forum kurallarınızı.
Kimse hususi tartışma çıkarmak istemez bu normal bir davranış değildir tabi.
Ama yine de dikkatli olalım konulara yorum yapalım kişilere üyelere değil.
Daha fazla konuyu meşgul etmeyelim.
Anlayışınıza teşekkürler a.s.

Rakı içip "Benzemez kimse sana", "huysuz ve tatlı kadın" gibi eserleri müzeyyen senardan dinlemek..tatlı tatlı kendinden geçmek, maziye dalmak...Çok özledim çokkk...

Son düzenleme:

İşte sorunu burada yaşıyoruz elbette fikir söylemek yasak değil ama fikir ne olabilir?
Konu başlığıyla ilgili olabilir ama sizin mesajınızı okuyalım :

siz burda konuya değil konuya mesaj yazana cevap veriyorsunuz ona göre saçmalık olmayabilir size göre saçmalık olan.Böylece o cevap verir siz verirsiniz başkas katılır vs. konu uzar.Ben de konu bu noktaya gelmeden hatırlatmak isterim forum kurallarınızı.
Kimse hususi tartışma çıkarmak istemez bu normal bir davranış değildir tabi.
Ama yine de dikkatli olalım konulara yorum yapalım kişilere üyelere değil.
Daha fazla konuyu meşgul etmeyelim.
Anlayışınıza teşekkürler a.s.

haklısınız aslında.çok hassas oldugum bir konu oldugu için kendimi tutamadım ama söyledigimin tartışma yaratacagını düşünemedim..ama diger konularda da inceleme yaparsanız ki yapıorsunuzdur birbirine hakaret boyutunda konusmalar konudan sapmaları çok görüyoruz.bunlarıda dikkate alırsanız sevinirim.ben link atmayı bilmiyorum birde arastırdım sitede ama bulamadım.yoksa bazı şeyleride bildirmek isterim sizlere.yanlış açılan konular falan oluyor bazen...sevgiler a.s.

X