Rahman Suresi Dağıtıyorum

Sareben

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2021
762
925
20
Geçen hafta sebebini anlayamadığım bir şekilde daha önce hiç yaşamadığım bir bunalıma girdim 3 4 gün boyunca sürekli ağladım yataktan çıkmadım bu süreçte adet olduğum için namaz kılıp kuran da okuyamadım şuan o kadar ağlamıyorum yataktan çıkmama durumları da bitti kötü hissetmiyorum ama garip bir şekilde hiç bir şey hissetmiyorum ibadet etme isteğim de tükendi normalde çok severim ibadet etmeyi dua etmeyi fakat şimdi içimden hiç bir şey gelmiyor korkuyorum imanımı kaybetmekten Allah la aram açılmasından. Ağır kısmını atlatmış olsam da bu bunalımdan çıkamamışım gibi hissediyorum . Bununla ilgili konu açmıştım zaten .

Sizden ricam benim niyetime düzelmem eskisi gibi huşu içinde isteyerek ibadet ve dua edebilmem bunalımdan çıkabilmem için rahman suresi alabilir misiniz

Ben şimdilik bir tane alayım cnm fırsatını bulursam tekrar alırım cnm Rabbim içinde olduğun durumdan çabucak çıkmanı nasip etsin insAllah

Ben şimdilik bir tane alayım cnm fırsatını bulursam tekrar alırım cnm Rabbim içinde olduğun durumdan çabucak çıkmanı nasip etsin insAllah
Allah razı olsun sizden sayısı önemli değil benim için Rabbim dualarımızı katında kabul etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…