Rahimim tersmiş

Ters rahimliyim, hamilelikte duzeliyor sonrasinda yine ters donuyor 2 dogum yaptim, kac kez hamile kaldigimi saymadim bile

Inanin fikrim yok. Gebeyken mi bakiliyor bunlara? Benim bitek gebelik sonunda tsh yükselmeye baslamisti
Gebelik öncesi bakılıyor ve değerler düşükse gebe kalma ihtimalin zor deniliyor genellikle fakat buna rağmen gebe kalan kişiler de var. Ek olarak ters rahim li olduğum için dr gecilebilir demişti 10 ay oldu maalesef bir şey yok henüz

Ters rahimliyim, hamilelikte duzeliyor sonrasinda yine ters donuyor 2 dogum yaptim, kac kez hamile kaldigimi saymadim bile
Maşallah ben henüz gebelik yaşamadığım için bana imkansız geliyor. Yalniz sadece ters rahim değil ek olarak hormonlarda etkiliymis gebelige degerlerimde çok iyi sayılmaz

Bana 16 yaşında kistimij patlamasi sebebiyle gittigim doktor soyledi. 20 yasindan itibaren duzenli kontrole gidiyodum. Gebe kalana kadar her doktora sordum, istisnasiz her doktor ters rahim gebelige engel degil dedi. Allah sizede hayirlisiyla nasip etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…