Rahimde perde

Esraniz

Üye
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2022
76
9
28
Merhabalar rahminde perde var bu durumu yaşayan ve bebeğini saglikli doguran var mi. İki kimyasal gebelik yaşadım sebebi bu olabilir mi lütfen yazınız

Merhabalar rahminde perde var bu durumu yaşayan ve bebeğini saglikli doguran var mi. İki kimyasal gebelik yaşadım sebebi bu olabilir mi lütfen yazınız
Histeroskopi ile duzeltiliyor diye biliyorum perde dusuge sebep olur diye biliyorum bende Histeroskopi oldumda doktorum aydinlatmisdi

Peki sonrasında gebelik oldu mu ya da histeroskopiden sonra herha gi bir sıkıntınız oldu mu çok geriliyorum dusundukce
Gebelik geçen aydan beri deniyorum henüz yok. Operasyondan sonra hiç bir sıkıntım olmadı ağrı bile çekmedim. Çok başarılı geçti. Doktorunuz iyiyse sorun olmaz.

Geçmiş olsun. Ne zaman amelyat oldunuz? Ayrıca jel falan kullanıldı Mı
Martta oldum. Jel kullanıldı yapışıklık olmasın diye. Nisanda tekrar hsg çekildi her şey yolunda dendi, nisanda müsade etti doktorum gebe kalmama ama ben kendim hazır olmadığım için geçen aydan beri deniyorum.

İnşallah hamile kalırsınız. Ben de semptomum vardı. Ameliyat oldum üstüne 2 tane çocuk doğurdum. Moralinizi yüksek tutun. Stres yaparsanız daha zor hamile kalabiliyorsunuz

X