Rahim yapşikliğı ameliyatı sonrası

esnce

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2022
4
3
40
Benim gibi aylarca burada umut arayanlar için yazmak istedim..
Evlendikten kısa bir süre sonra hamile kaldım lakin sebebi bilinmeyen bir şekilde 7 haftalık kalbi durdu ve malesef kürtaj olmak zorunda kaldım.
Çok az ara verdikten sonra doktor değiştim ve gittiğimde tsh T4 testlerimde (hiç yapılmamıştı)yüksek olduğunu öğrendim doktorum ilaç verdi daha sonra bir ay klomen ve çatlatma iğnesi kullandım olmadı yumurtalarımin ufak ve büyümedigini fark etti o ay wenepour iğne yine çatlatma iğnesi oldum tutmadı diğer ayda yumurta büyütme iğnesi ve çatlatma iğnesi derken yine olmadı doktorum artık hsg çekelim dedi ve c kollu acısız bir şekilde çekildim raporda sinesi ler yazıyordu ve tek tupum tikaliymis oda hsg de açılmış
Hemen o ay tarih vererek ameliyata alındım amaç rahim yapisikligini açmak içindi (sinesi)
Ameliyat sırasında doktor rahimde şekil bozukluğu yani kalp şeklinde olduğunu görüp onuda açmış yani Eylül 17 de ameliyat oldum ve az önce hamile olduğumu öğrendim ve hemen buraya yazmak istedim çünkü bende burda çok umut aradim Allahimm isteyen herkese nasip etsin ..
Bende inşallah yine kaybetmem bebeğimi..
Dualarıimdasiniz dularinizda olayım..

Hayırlı olsun rabbim sağlıkla kucaginiza almayi nasip etsin
Ben de 8 kasimda perde ameliyati oldum doktor estrofem ve duphaston yazdi 2 ay korunmami soyledi siz ne kullandiniz acaba ne kadar süre sonra hamile kaldiniz

Öncelikle tebrik ederimmmm , bende hsg çektirdim fundusta küçük sineşi yazıyor bu ne demek

Hayırlı olsun rabbim sağlıkla kucaginiza almayi nasip etsin
Ben de 8 kasimda perde ameliyati oldum doktor estrofem ve duphaston yazdi 2 ay korunmami soyledi siz ne kullandiniz acaba ne kadar süre sonra hamile kaldiniz
Eylülde oldum Ekim'de hamile kaldım darısı başına inşallah

Geçmiş olsun yapışıklık demek muhtemelen ameliyat olman gerekli
.
Dün bi doktora gösterdim çok da önemli bişey değil bu herkeste olabilecek kadar bi boyutta dedi sadece belki fundusta olması sıkıntı olabilir dedi

Dün bi doktora gösterdim çok da önemli bişey değil bu herkeste olabilecek kadar bi boyutta dedi sadece belki fundusta olması sıkıntı olabilir dedi
Benimde yapışıklık için doktorum bekledi m yine olmayınca ameliyat şart dedi ve ameliyatta perde olduğunu öğrendi ve açtı..inşallah sende kış sürede bebeğini kucağına alırsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…