Rahim yapışıklığı

gizem_istanbul

Üye
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2023
97
31
32
Arkadaşlar merhaba ben size bir şey sormak istiyorum benim bir arkadaşım var bu ay adet olmadı baya gecikti ve bir komşusu rahim yapışıklığından bahsetmiş ona şimdi biraz endişeleniyor geçen aylarda hasta olmuş bu ay olmamış bana sordu bu konuya dair bir bilgim yok biranda yapışıklık olabiliyor mu yeterli bir bilgi internetten bulamadım sormak istedim bir önceki aylarda sorun olmaması şimdi gecikme olması hemen yapışıklık oluşuyor mu bilgisi olanlar varsa yazarsa sevinirim hafta içi hastaneden randevu alıcaz ama ön bilgi almak istedik şimdiden ilginiz için teşekkür ederim

Canım rahim yakışıklımı açık ameliyatta belli olur bende sezeryan oldum doktorum yapışıklık yok dedi adet olamaması bi sürü etken var polikistik olabilir strest olabilir kilosu olabilir kilo vermiş olabilir sadece bişeye bağlı değildir

Teşekkürler cevabınız için hafta içi arkadaşa hem gebelik testi alalım dedik hemde doktora gidelim dedik bende yoktur diye düşündüm çünkü kimyasal geçireli iki ay oldu tahminen ve iki ayrı doktora gitti bir sorun görmemiş ve rahim temiz falan demiş bir ayda hemen nasıl olur bilmiyorum olaydan etkilendiğini düşünüyorum ama bildiğim bir şey de değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…