Jinekoloji Rahim kucuklugu(hipoplazik uterus) adet görememe

Hayalim38

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2022
101
-25
24
Merhaba 22 yaşındayım ve 4 senelik evliyim doğuştan adet göremiyorum 3 4 ayda bir kendiliğinden 2 3 damla kahverengi leke şeklinde kanamam oluyor bir gün oluyor sadece. Bu adet sayilirmi onu bilmiyorum hiç kırmızı olmadı hep koyu kahverengi oluyor. Adet söktürücü içince de aynı sonuç gerçekleşiyor . Karnimdan ameliyatla baktılar rahmimin çok küçük olduğunu söyledi çocuğumun olamayacağını imkansiz olduğunu soyledi ve ayrıca rahim ağzı kapaliymis bunuda vajinal muanede soyledi. Hormonlarım normal ama ameliyat raporunda yumurtalıklar polikistik yapıda yazıyor . Vücut gelişimim tüylenme normal. Ultrasonda rahim küçük deniliyor. Mr raporumda ise rahim tam görülmemiş net birşey cikmamis . Ben hala umudumu kesmedigim için prof bir doktora gittim oda histeroskopi ameliyatı yapayim genel anestezide alttan detaylıca bakayım gerekirse karından da girerim dedi başka birşey söylemedi . Sizce bu ameliyatı olayım mi ? Rahimi genisletirmi? Bana bir faydası olur mu ? Benimle aynı durum hakkında bilgisi olan var mı ?

Son düzenleme:
Polikistik over bende de var yumurtalıklarda kist var yani benim adetlerim düzenli kanamam da normaldi 5 aydır damla şeklinde henüz Dr da gitmedim iki çocuğum var birkaç Dr daha görünün guvendiginiz bir Dr un dediğine uyun bence adet olamama iyi bişe değil tabiki geçmiş olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…