Rahim kaymasi

Merve3456

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2022
102
71
26
Merhaba kizlar annemin ısrarıyla reglmin 3 günü ebe bir kadına gittik karnıma masaj yaptı ve rahmimin sağa kaydığını söyledi ve 3 gün boyunca aynı şekilde masaj yaptı 3. günde de belime sıkı bir şekilde bez sardi daha önce ebeye giden var mı faydasini gören oldu mu

Ben gittim istanbulda anadolu yakasinda bi kadindi sozde rahimle ilgili herseyi anlardi ama rahmim T seklindeymis bilememisti bisuru karisimlar falan vermisdi buhar verdi fitil verdi hep bitkisel seyler ben hic bi faydasini gormedim o zamanlar caresizlikten gitmisdim simdiki aklim olsa gitmezdim

Benim gittiğim kadın bitkisel hicbirsey yapmadı sadece masaj yaptı ve belimi bağladı o kadar çoğu kişi yanında hamile kalmış gelini de dahil bende bir şans deniyim dedim ücret falanda almadı benden duan yeter dedi

Mrb bendede böyle bir sorun varda siz nerede ki ebeye gittiniz istanbulda arıyorum bende güvenilir anlayan bir ebe

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…