Jinekoloji Rahim kalınlaşması ve kanama.

hekate35

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2022
3
1
29
Arkadaşlar öncelikle hepinize hayırlı günler diliyorum. Aranızda rahim kalınlaşması sorunu yaşayan oldu mu acaba. Temmuz ayında olmam gereken regli olamadım. 10 gün kahverengi akıntı geldi regl olucam sandım derken 1 hafta boyunca normal kanama geldi. Kadın doğuma gittim rahim kalınlaşması var 11 cm dedi antibiyotik başlattı. Dün başka doktora gittim kalınlık 4 cm olmuş fakat kanama hala devam ediyor maalesef. Aranızda bu sorunu yaşayan olduysa ve yardımcı olursa çok sevinirim.

Annem yaşardı bu sorunu, kesilmeyen adeti vardı 20-30 gün sürerdi. Önce ilaçla tedavi demendi ama sonraki ayki döngüde Kürtajla rahim duvarı kazıma yapıp adeti bitirmişlerdi. Sonra ilaçlar kullandı düzenli olarak. Sonra da Allahtan menapoza girdi.

Ay Allah korusun ben daha 27 yaşındayım evli bile değilim Annenize çok geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Umarım öyle bir durum yaşamam.

Ay Allah korusun ben daha 27 yaşındayım evli bile değilim Annenize çok geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Umarım öyle bir durum yaşamam.
Çok teşekkür ederim amin inşallah . Sadece doktor takibini sakın aksatmayın, güvendiğiniz bir doktorla düzenli ilerleyin, geçti deyip de bırakmayın ilacı kontrolü.
Bir de bol kan yapıcı yiyecekler tavsiye ederim :)

Son durumunuz nedir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…