Rahim incelmesi?

Mervkyc123

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2022
25
10
27
Bir tane oğlum var 6 yaşında 6 aydır korunmayı bıraktım hamile kalamiyorum doktora gittim rahim incelmesi var dedi folik asit başlattı kanamaların çok az başına böyle bir şey gelip sağlıkla bebisini alan var mı bayanlar

Embriyonun tutunması için rahim duvarının belli bir kalınlıkta olması gerekiyor. Östrojen düşüklüğü bazen rahim duvarının gereken kalınlığa ulaşmasını önlüyor, dolayısıyla da hamile kalmak zorlaşıyor. Hormon testi istedi mi doktorunuz?

Bir tane oğlum var 6 yaşında 6 aydır korunmayı bıraktım hamile kalamiyorum doktora gittim rahim incelmesi var dedi folik asit başlattı kanamaların çok az başına böyle bir şey gelip sağlıkla bebisini alan var mı bayanlar
ben inceykewn hamile kaldım, doktor teste bile gerek yok çok ince dedi.söktürücü vermişti. ama hamileymişim. ama erken dogumla kaybettim bebeğimi:KK43:

Embriyonun tutunması için rahim duvarının belli bir kalınlıkta olması gerekiyor. Östrojen düşüklüğü bazen rahim duvarının gereken kalınlığa ulaşmasını önlüyor, dolayısıyla da hamile kalmak zorlaşıyor. Hormon testi istedi mi doktorunuz?
Hayır henüz tahlil istemedi

Kızlar merhaba ben 27+3 gunluk hamileyim annelerin yanına geldim gebeliğim nedeniyle hersey yolundaydı ama birden bire rahim duvarında incelme var dendi progestan magnezyum felan verdi çok korkuyorum bisey olucak diye aranızda bu durumu yaşayanlar oldumu

X