Rahim içinde top gibi bişey

Ben de sizin gibi içeride bir şey hissediyorum bazen, çok ağrısı oluyor. Doktora gittim fakat evli olmadığım için bakmadı iç kısıma, mantar kremi verdi ama tabiki etki etmedi. Sizin içeriyi muayene ettirme şansınız var. Bence derhal doktora gidin

Rahim içinde diyorsun ama anlattığın yer vajina.

A7B3F5FF-399F-43BE-94FF-A8C166DA0C4A.jpeg

Canım her ağızdan bişey çıkar o yüzden en sağlıklısı bi doktora gitmek

Bana da polip gibi geldi

o bahsettiginiz sey servikal kanal yani rahmin baslangic yeri uzayan bi yapisi var hee o degilse de mesela suan bende idrar kesesinde hafif sarkma var eger aynadan baktiysaniz oyle bisey gorunuyorsa sarkmaniz olabilir
hic vajinal muayane olmadinuz mi? gormeden bisey soylemek zor

Bartholin olduğunu sanmıyorum. O çok acı verir diye biliyorum.. sanırım sizinki kızlık zarının parçası. Yinede acilen doktora gidin hem tedavinizi de ihmal etmeyin

Merhaba inşallah hala burdasınızdır kaç doktora gittim birşey yok denildi tüp bebek annesiyim yeni o dediğin şey yuvarlak kaygan et parçası gibi bendede var fitil soktugumda farketmiştim size ne dediler doktorun biri bana sadece kızlık zarı a baglı o demişti ama 10 senelik evliyim gebe kaldıgımda yukarı cıkmıştı her gün fitil koyduğum için anlıyorum şimdi aşağı inmiş neymiş ki o bilen varmı

Konumu yanlıs yere actım mune lütfen ceza verme acil cevap almam lazım 🙁 hanımlar 3 yıldır cocuk istiyoruz ve pko var tedavi görmedim. Eşimle ilişki esnasında içimde bi et parcası canımı acıtıyordu. İğrenmeyin lütfen vajinam İn içinde yuvarlak birsey var ortası kesik gibi kendimi sıkınca oda şişiyor genişliyor serbest bırakınca küçülüyor bu bende 3 yıldır var, vajinam İn tam ortasında top gibi sanki. Bu nedir sizinde bu şekildemi cocuk olmamasına engel biseymi? Birde küçüklüğümden beri aşırı akıntım oluyor doktora da sadece 1 kere enfeksiyon cıktı. Sizdende böylemi bendemi anarmallik var daha önce ulstarson da doktor hiç farketmedi.

Konuyu neden burda anlatıyorsun demeyin lütfen ben herkeste bu durum aynı zannediyordum, belki de öyledir, normal degilse doktora gidicem
bende de aynısı varsonuç nedir neyiniz varmış ?

Merhaba inşallah hala burdasınızdır kaç doktora gittim birşey yok denildi tüp bebek annesiyim yeni o dediğin şey yuvarlak kaygan et parçası gibi bendede var fitil soktugumda farketmiştim size ne dediler doktorun biri bana sadece kızlık zarı a baglı o demişti ama 10 senelik evliyim gebe kaldıgımda yukarı cıkmıştı her gün fitil koyduğum için anlıyorum şimdi aşağı inmiş neymiş ki o bilen varmı
doktora gittiniz mi sonuç nedir bendede aynısı var ve baya ağrılı

X