Rahim içinde top gibi bişey

Duru000

Üye
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2019
687
434
31
Konumu yanlıs yere actım mune lütfen ceza verme acil cevap almam lazım 🙁 hanımlar 3 yıldır cocuk istiyoruz ve pko var tedavi görmedim. Eşimle ilişki esnasında içimde bi et parcası canımı acıtıyordu. İğrenmeyin lütfen vajinam İn içinde yuvarlak birsey var ortası kesik gibi kendimi sıkınca oda şişiyor genişliyor serbest bırakınca küçülüyor bu bende 3 yıldır var, vajinam İn tam ortasında top gibi sanki. Bu nedir sizinde bu şekildemi cocuk olmamasına engel biseymi? Birde küçüklüğümden beri aşırı akıntım oluyor doktora da sadece 1 kere enfeksiyon cıktı. Sizdende böylemi bendemi anarmallik var daha önce ulstarson da doktor hiç farketmedi.

Konuyu neden burda anlatıyorsun demeyin lütfen ben herkeste bu durum aynı zannediyordum, belki de öyledir, normal degilse doktora gidicem

Akinti bende de cok var senelerdir
Doktorum biraz bakteri var yogurt ye gecer demisti ilac vermemisti ama bu doktorun gevsekligi de olabilir bilemiyorum
Digeri icinse bir fikrim yok doktora gorunun en dogrusunu o soyleyecektir

Konumu yanlıs yere actım mune lütfen ceza verme acil cevap almam lazım 🙁 hanımlar 3 yıldır cocuk istiyoruz ve pko var tedavi görmedim. Eşimle ilişki esnasında içimde bi et parcası canımı acıtıyordu. İğrenmeyin lütfen vajinam İn içinde yuvarlak birsey var ortası kesik gibi kendimi sıkınca oda şişiyor genişliyor serbest bırakınca küçülüyor bu bende 3 yıldır var, vajinam İn tam ortasında top gibi sanki. Bu nedir sizinde bu şekildemi cocuk olmamasına engel biseymi? Birde küçüklüğümden beri aşırı akıntım oluyor doktora da sadece 1 kere enfeksiyon cıktı. Sizdende böylemi bendemi anarmallik var
Jinekoloğa gidin mutlaka.

Canm çokmu farklı anlattım acaba vajinam İn içini biraz gecince giriş deliğinin yarısını kapatan bir yuvarlak şişkinlik acaba yumurtalıllarmmı oluyor
Yumurtaliklar vajinanin icinde olmazki karin bölgesinde kasiklarin biraz üstünde olur.sen doktora gorun bi sıkınti varsa söyler zaten.

Konumu yanlıs yere actım mune lütfen ceza verme acil cevap almam lazım 🙁 hanımlar 3 yıldır cocuk istiyoruz ve pko var tedavi görmedim. Eşimle ilişki esnasında içimde bi et parcası canımı acıtıyordu. İğrenmeyin lütfen vajinam İn içinde yuvarlak birsey var ortası kesik gibi kendimi sıkınca oda şişiyor genişliyor serbest bırakınca küçülüyor bu bende 3 yıldır var, vajinam İn tam ortasında top gibi sanki. Bu nedir sizinde bu şekildemi cocuk olmamasına engel biseymi? Birde küçüklüğümden beri aşırı akıntım oluyor doktora da sadece 1 kere enfeksiyon cıktı. Sizdende böylemi bendemi anarmallik var daha önce ulstarson da doktor hiç farketmedi.

Konuyu neden burda anlatıyorsun demeyin lütfen ben herkeste bu durum aynı zannediyordum, belki de öyledir, normal degilse doktora gidicem
Canım bnm de yıllar önce 2 adet arası akıntmda kan gelirdi Dr a gittiğimde bekardım o zman Dr rahimde polip olabilir demişti. Evli olmadığım için bakılmamıştı. Evlendkten sonra baktrdım Bi şey yok dediler. Rahimde et beni gbi Bi şey oluomş belki vajınada da vardır öle Bi şey ama yuzde 70 i iyi huylu oluomuş

Canım bnm de yıllar önce 2 adet arası akıntmda kan gelirdi Dr a gittiğimde bekardım o zman Dr rahimde polip olabilir demişti. Evli olmadığım için bakılmamıştı. Evlendkten sonra baktrdım Bi şey yok dediler. Rahimde et beni gbi Bi şey oluomş belki vajınada da vardır öle Bi şey ama yuzde 70 i iyi huylu oluomuş
Evet canm büyük ihtimal polip olabilir, pko var over kisti mi acaba

Canm çokmu farklı anlattım acaba vajinam İn içini biraz gecince giriş deliğinin yarısını kapatan bir yuvarlak şişkinlik acaba yumurtalıllarmmı oluyor
Yumurtalik olur mu hic ,siz bunlari nasil görüyorsunuz bunlar ultrasonda görunecek seyler.cok ihmal etmişsiniz jinekolog kontrolunuzu.bir an önce gidin burda konu acmanin faydasi yok size

Herkeste olup olmaması önemli değil sizin kafanızda soru işareti yaratıyorsa veya rahatsızlık veriyorsa doktora gitmelisiniz.

Evet canm büyük ihtimal polip olabilir, pko var over kisti mi acaba
Bizler Dr değiliz sonçta sen gözle görüp hissediyorsan ne olduğunu öğrenmek için gitmelisin iyi de olsa kötü de olsa gideceksin ki kafan rahatlasın böyle kendi kendini yersin

herkeste vardır diye bir düşünceyle doktora gitmemek nasıl bir düşünce yapısı anlayamadım. hem çocuk istiyorsunuz, çocuğu da geçtim birlikte olurken acı çekiyorsuunuz ve doktora gitmiyorsunuz. tahminlerle sonuç bulmaya çalışıyorsunuz.

burada başlık açana dek ben olsam doktora gider sonra gelir sonucu anlatıp benzer birşey yaşayan var mı diye sorardım.

X