Rahim flimi

Sevval4141

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2021
150
31
25
Herkese selamün aleyküm
2 yıllık evliyim pkodan dolayı çocuğum olmuyo pro doktora çıktım benden rahim flimi istedi girdim tüplerimin açık olduğunu söyledi şimdi aşılama tedavisi istiyoruz ama doktor kilo var diye tutmaz tutarsada düşürürsün dedi aranızda böyle bişeye denk gelen varmı yada yakınlarınızdan falan duydunuzmu

Bende dün çektirdim kanama var normal mi amh 1.36 çıktı 1 hafta cinsellik yasak 37 yaşındayım hamila kalan varmı film sonrası

Bende dün çektirdim kanama var normal mi amh 1.36 çıktı 1 hafta cinsellik yasak 37 yaşındayım hamila kalan varmı film sonrası
Film sonrası neden bir hafta yasak ki? Kanama bir gün sürüyor ki kanama olmuyorsa ağrınızda yok ise ilişkiye bir engel yok. Bir hafta çok geç filmden sonra tam ovulasyon dönemi oluyor ve film çekilmek daha kolay hamile kalmayı sağlıyor. (Tüpleri genişletti için)
Ben rahim filmi çekildiğim ay korunmadım o ay hamile kalmıştım.

Dün yapıldı bugün 2.gün kanamam var ağrı da var baskı var antibiyotik alıyorum enfeksiyon için 1 hafta dedi galiba

Rahim filmi çekildiğiniz ay hamilelik saglıklı ilerledi mi

Bende de pko var tüplerımde acık ama öyle bırsey yok sadece zeyıf olanların hamıleliği daha kolay tutuyomus yumutalıklarımız tembel olduğu ıcın bende mesela tüplerıme bakıldı bu ay bu ay dınlen dedı adetımın 3 gunu gıdıcem çatlatma iğnesnıe baslıycagım ama aadetım suan 2 gun gecıktı

pkos varmı acaba sızde bende 23 ocakda ckeıldım 16 şubat adet gunum ama hala olmadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…